Nefunkční mailovaní souborů

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Slanec
Posts: 66
Joined: 17 Nov 2009, 19:00

Nefunkční mailovaní souborů

Post by Slanec »

Aha, tuhle funkci jsem neznal a docela bych ji často využil (Jen houšť, objevujte mi další takové funkce, objevovat to experimentálně nebo z helpu je dosti náročné, tam vždycky najdu deset funkcí, "co bych někdy využil", ale nezapamatuju si kvůli tomu ani jednu.).

Teď jsem to ale vyzkoušel a setkal se s problémem - neudělalo to vůbec nic. Outlooku jsem se tu nadobro zbavil, jako defaultní mail client mám nastavený (doufám, kde se to dá ověřit?) Firefoxí plugin Simple Mail. Ať už je FF zapnutý nebo vypnutý, nestane se ale vůbec nic. Jakým způsobem je realizované volání mailu?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Nefunkční mailovaní souborů

Post by Jan Rysavy »

Utrženo z http://forum.altap.cz/viewtopic.php?f=7&t=3852 do samostatného vlákna. (viz pravidla fóra)
Slanec
Posts: 66
Joined: 17 Nov 2009, 19:00

Re: Nefunkční mailovaní souborů

Post by Slanec »

Aha, nojo, nenapadlo mě to dát samostatně, pardon.

Začal bych tím, že bych třeba zkusil přenastavit mail klient na Outlook Express, nebo podobnou věc, abych ověřil, zda-li to funguje korektně a je tedy problém na straně toho pluginu. Přecijen, co si budem povídat, nekompatibilně zbastlený plugin je poměrně pravděpodobnou možností.

OS: Win XP SP3 32-bit EN
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Nefunkční mailovaní souborů

Post by Jan Rysavy »

Jaký plugin máte ne mysli?
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Nefunkční mailovaní souborů

Post by Ether »

Jan Rysavy wrote:Jaký plugin máte ne mysli?
Slanec wrote:jako defaultní mail client mám nastavený (doufám, kde se to dá ověřit?) Firefoxí plugin Simple Mail
Slanec wrote:kde se to dá ověřit?
Bohužel existuje více přístupů k emailovému klientu, ale jako jednoduchá možnost se nabízí zadání něčeho jako mailto:hello@example.com do Start > Run..., popřípadě se koukněte do Start > Control Panel > Add or Remove Programs > Set Program Access and Defaults, nebo ještě Start > Control Panel > Internet Options > Programs.
Ελληνικά rulez.
Post Reply