File comparator - preruseni akce

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Raptor

File comparator - preruseni akce

Post by Raptor »

Obcas se mi stane, ze porovnavam nechtene jine soubory a chci prerusit porovnavani. Do okna comparatoru se nedostanu, ale muzu stisknout ESC. To nejak funguje. Zobrzi se plugin a vyskoci okno s dotazem

"Analysis for detailed differences view may take a lot of time, especially for files with large differing blocks of lines. Do you wish to turn the detailed differences view off and continue execution?" Yes/No/Cancel

Z tohohle jsem trosku mimo :-) Ja chci prece neco prerusit - stiskl jsem ESC. Navic co se deje:

Cancel - nedeje se nic
No - rikam ze nechci nic vypinat a nechci pokracovat ve vykonavani cinnosti - OPET se nedeje nic a pokracuje to
Yes - rikam chci vypnout detailni pohled a pokracovat v cinnosti - A heleme se, ono se to stopne

Tak nejak nevim co si mam myslet ;-) V kazdem pripade ESC by melo byt preruseni, ne nejake dotazy o vypinani pohledu a pokracovani akce.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: File comparator - preruseni akce

Post by Jan Rysavy »

Cancel a No tlačítko dělají to samé, protože jsme chtěli podpořit zavření okna pomocí klávesy Escape a u dotazu Yes/No toto není možné.

Nově má Salamander vlastní message box, kde toto máme pod kontrolou, takže okno upravíme. Díky za informaci.
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: File comparator - preruseni akce

Post by Jan Patera »

Raptor wrote:"Analysis for detailed differences view may take a lot of time, especially for files with large differing blocks of lines. Do you wish to turn the detailed differences view off and continue execution?" Yes/No/Cancel

Z tohohle jsem trosku mimo :-) Ja chci prece neco prerusit - stiskl jsem ESC. Navic co se deje:

Cancel - nedeje se nic
No - rikam ze nechci nic vypinat a nechci pokracovat ve vykonavani cinnosti - OPET se nedeje nic a pokracuje to
Yes - rikam chci vypnout detailni pohled a pokracovat v cinnosti - A heleme se, ono se to stopne

Tak nejak nevim co si mam myslet ;-) V kazdem pripade ESC by melo byt preruseni, ne nejake dotazy o vypinani pohledu a pokracovani akce.
Na "No" a "Cancel" se stane totez - zobrazi se novy messagebox s informaci, ze operace byla canceled, a dotazem, zda ma byt FC okno zavreno. V obou pripadech se nepokracuje. "No" by podle me melo podle formulace dotazu pokracovat, jako kdybych Esc nestiskl.
Podle me by uz prvni Cancel mel okno zavrit.
Co si o tom myslite?
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: File comparator - preruseni akce

Post by Ether »

Koukám, že první Escape vyvolá dialog o zavření, ale když dám No (abych pokračoval) a dám další Escape, tak už se okno bez ptaní zavře. To mi připadá nepěkné. Jediná výhoda, která z toho plyne je, že třikrát Escape spolehlivě File Comparator zavře. (platí pro v2.52 i PB38)
Ελληνικά rulez.
Post Reply