disconnect

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
pes
Posts: 7
Joined: 02 Jan 2006, 10:55

disconnect

Post by pes »

Zdravim, zatim se v novem SS rozkoukavam po novinkach...
.. ale uz jsem narazil na jednu vec, ktera mi bohuzel vadi (jinak jsem dlouholety a spokojeny uzivatle ;) )
kdyz jsem pripojeny na ftp a zvolim disconnect (F12), zobrazi se mi panel kde mam dlouhy seznam sitovych disku a teprve pak v seznamu jsou aktivni ftp spojeni, ale ty bohuzel nevidim.... musim na ne sescrollovat .. sice je ta polozka vybrana, ale neni videt
v predchozi verzi jsem mel nastavenou klavesovou zkratku na Disconnect a to se jednoduse odpojilo .. tento mezikrok se mi zda nelogicky a je to, uprimne receno (pri castem pouzivani ftpek) zdlouhave (i kdyz se jedna o jeden klik na enter)
dekuji
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Dekuji za postreh, chybu jsem opravil, polozka uz bude viditelna (mimochodem, tech sitovych cest jsem ale musel namapovat asi 18, nez se chyba projevila). :)

Zmenu prikazu Disconnect jsme provedli z duvodu propagace klavesy F12, ktera fungovala jiz drive, ale temer nikdo ji nenasel (neni zde prima spojitost s FTP).

Ten Disconnect na jednu klavesu bude zase mozny, pridal jsem do menu skryty druhy prikaz Disconnect, ktery ma puvodni funkci. Tedy v menu videt neni, ale pro Tefi vci klavesove zkratky se pouzit da.
pes
Posts: 7
Joined: 02 Jan 2006, 10:55

Post by pes »

Petr Solin wrote:Ten Disconnect na jednu klavesu bude zase mozny, pridal jsem do menu skryty druhy prikaz Disconnect, ktery ma puvodni funkci. Tedy v menu videt neni, ale pro definici klavesove zkratky se pouzit da.
nebylo by mozne opet pridat do pluginu pro ftp a winscp polozku
"Disconnect (hidden, only for hot-key definition)"?

ta F12 je celkem nepouzitelna ;) teda alespon pro mne .. holt zvyk je
zelezna kosile

kdyby to slo byl bych rad ... mackat navic jeste enter pro potvrzeni
odhlaseni "je uz moc zdlouhava operace" ;)

... no ... vypada to, ze jsem uz asi moc zhyckany Salamanderem :))
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Ten skryty prikaz jsme zahodili, protoze jsme dosli k tomu, ze je to nekoncepcni. Nejde priradit jednu klavesu vsem disconnect prikazum (FTP, WinSCP, Windows Mobile, atd.). Jestli po tom "rychlem" disconnectu bude vetsi shanka, budeme to muset vyresit nejak jinak.
User avatar
SelfMan
Posts: 1151
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Post by SelfMan »

Shift+F12 je este free :-)
"Disconnect current panel connection" nieco v tomto zmysle...
Alebo "Quick disconnect".
Post Reply