Vyhledávání (Alt+F7) nefunguje

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
j2c

Vyhledávání (Alt+F7) nefunguje

Post by j2c »

Nevím jak to je možné, ale vyhledávání nefunguje ani v RC2 ani v několika posledních verzích - v seznamu nalezených výsledků jsou jen cesty bez jména souboru a s jednotlivými řádky nelze nijak pracovat (focus, kontextové menu). Přijde mi to jako celkem zásadní věc u souborového manageru a mrzí mě, že to kalí dojem z jinak asi nejlepšího programu tohoto typu (i když freeCommander mu poslední dobou dost šlape na paty). :(
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

O takovém problému nic nevíme. Můžete nám prosím poslat fotku Find okna, kde by byl problém vidět?
j2c
Posts: 2
Joined: 28 Oct 2006, 10:43

Post by j2c »

Jan Rysavy wrote:O takovém problému nic nevíme. Můžete nám prosím poslat fotku Find okna, kde by byl problém vidět?
Image

Vypadá to, že jsem v tom sám. Nechápu ale příčinu. Stará verze 1.52 funguje.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Uchopte sloupec Path (v hlavičce) za jeho levou stranu a táhněte ho doprava. Měl by se objevit sloupec Name, jak je to vidět například zde: http://www.altap.cz/salam_en/features/find_files.html
j2c
Posts: 2
Joined: 28 Oct 2006, 10:43

Post by j2c »

Jan Rysavy wrote:Uchopte sloupec Path (v hlavičce) za jeho levou stranu a táhněte ho doprava. Měl by se objevit sloupec Name, jak je to vidět například zde: http://www.altap.cz/salam_en/features/find_files.html
Bylo to tím, děkuji moc. Myslel jsem si, že to bude nějaká hloupost.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Neváhejte se zeptat dřív, podle toho co píšete s tím zápasíte již nejméně rok...
Post Reply