Directory Line - Filter icon: chyba zobrazení

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Directory Line - Filter icon: chyba zobrazení

Post by ino »

Ahojte, našel jsem jednu drobnůstku...

V panelu se zapnutým filtrem se v Directory Line nezobrazuje ikonka Filter icon, a to v případě kdy v adresářové cestě některý adresář v názvu obsahuje znak mřížky #

Verze AS 2.53 1 PB 38
Attachments
Filter Icon missing
Filter Icon missing
ASFilter.png (3.42 KiB) Viewed 3262 times
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Directory Line - Filter icon: chyba zobrazení

Post by Jan Rysavy »

Filtr se nezobrazuje v případě, že jsou všechny položky v panelu zobrazeny (žádná není odfiltrovaná).
Pokud vstoupíte do prázdného adresáře (ať se znakem # nebo bez), nebude filtr zobrazen.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Directory Line - Filter icon: chyba zobrazení

Post by ino »

Jan Rysavy wrote:Filtr se nezobrazuje v případě, že jsou všechny položky v panelu zobrazeny (žádná není odfiltrovaná).
Pokud vstoupíte do prázdného adresáře (ať se znakem # nebo bez), nebude filtr zobrazen.
Jaj, tak to ovšem vychytávka ;-)
Při testování mi to úplně uniklo, neboť při běžném používání se vždycky našel nějaký soubor, který byl skryt i v několika navazujících adresářích, proto jsem měl za to, že se ikonka zobrazuje stále. Pak jsem narazil na jeden s křížkem, kde žádný soubor neodpovídal masce...
Takže vyřešeno. (vlasntně nebylo ani co řešit :))
Post Reply