Zatuhávání Salamanderu při přepnutí z jiného programu

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Zatuhávání Salamanderu při přepnutí z jiného programu

Post by zarevak »

Z short freezes/hangups
Jan Rysavy wrote:To Zarevak: this looks like another problem. Please start a new thread for your issue.
zarevak wrote:Sadly I have to confirm this problem. I'm not sure if my case is the same as the OP's.

I'm using fully updated Windows XP SP3 Pro and Altap Salamander 2.52. The freezes occur just after returning from my tool (written in .Net) which updated/created some files in the folder opened in Salamander. It's annoying, but it lasts just about a second. Probably the panel refresh locks up the whole Salamander window :(

Thank you for solving the issue ;) Tell me, if you need any more information...
Zdravím,
zakládám tedy oddělené vlákno a raději v češtině, abychom si lépe rozumněli ;)

Doufal jsem, že se mi podaří problém reprodukovat z domova pomocí vzdálené plochy na počítači, kde se problém objevuje, ale to se mi nepodařilo. Při přímé práci s počítačem jsem na problém zase narazil, ale po zopakování stejné sekvence úkonů jsem ho nebyl o minutu později schopen zopakovat. Bojím se, že se jedná o nějakou kolizi s hardware nebo jiným software, ale je divné, že Salamander vytuhne na moment (sekunda) celý = kliknutí do panelu nefunguje.

Zatím asi nevěnujte problému moc čas a až něco více vyzkoumám, tak postupně připíšu nové poznatky :)

Informace o běžícím software:
- Windows XP SP3 Pro České
- Altap Salamander 2.52
- Altap Salamander 2.52 beta 2 (běží zároveň s 2.52 - náhražka tabů)
- TortoiseSVN 1.6.6 (právě otevřené složky nebyly verzovány)
- TortoiseGit 1.0.2.0 (právě otevřené složky nebyly verzovány)
- Visual C# Express 2008 SP1
- moje .Net aplikace spuštěná v Debug režimu
- Thunderbird 2.0.23
User avatar
AD7
Posts: 577
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Zatuhávání Salamanderu při přepnutí z jiného programu

Post by AD7 »

Prečo Altap Salamander 2.52 beta 2 a nie dva krát Altap Salamander 2.52 final.
Post Reply