Čtěte, než napíšete příspěvek: Pravidla fóra

Oficiální oznámení firmy ALTAP. Čtěte dříve, než napíšete příspěvek.
Locked
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Čtěte, než napíšete příspěvek: Pravidla fóra

Post by Jan Rysavy »

Pravidla fóra (poslední úprava 15. června 2007)

Vítejte v oficiálním diskuzním fóru určeném pro podporu uživatelů programu Altap Salamander. Vítáme všechny Vaše návrhy na vylepšení programu, dotazy, připomínky a hlášení nalezených chyb. Abychom diskuzi na tomtu fóru udrželi ve zdvořilém a profesionálním duchu, dodržujte prosím následující pravidla. Nedodržování těchto pravidel může mít za následek smazání příspěvku, dočasné nebo dokonce trvalé zakázání účtu.

1. Čtěte a hledejte než napíšete. Mnoho Vašich otázek již bylo zodpovězeno. Prohledejte nejprve fórum a ostatní materiály, vyhnete se tak opakování často kladených dotazů. Fórum podporuje hledání v existujících příspěvcích pomocí klíčových slov.

2. Pro každé chybové hlášení nebo návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek. Tím lze snadno na podnět reagovat a udržet vlákno zaměřené na vyřešení konkrétního problému.

3. Vkládejte hlášení chyb, žádosti a komentáře do odpovídajících částí fóra: Problémy a jejich řešení, Návrhy na zlepšení a Obecná diskuse.

4. Používejte titulky vystihující obsah tématu. Příklady špatných titulků: "Pomozte mi!", "Mám problém", "Našel jsem chybu", "Mám pár nápadů". Příklady správných titulků: "Na síťovém disku nefunguje automatická aktualizace", "Hlavní okno Altap Salamandera zůstává vždy navrchu.", atd.

5. Respektujte ostatní. V příspěvcích udržujte nápomocný a uctivý tón. Názory jsou vítány, ale nesmějí se stupňovat v hádky a hrubost.

6. Držte se tématu. Příspěvky mimo probírané téma mohou být moderátory přesunuty, zamčeny nebo smazány.

7. V příspěvcích dodržujte základní pravidla slušnosti. NEKŘIČTE, nepoužívejte přehnané množství emotikonů, znaků ! a ?, nadměrné a křiklavé fonty, atd.

8. Vaše signatury musí být decentní. Omezte signatury v těle Vašich příspěvků na maximálně dvě krátké řádky, aby obsah vlákna zůstal snadno čitelný. Nepoužívejte signatury, které propagují produkty nebo služby, nesouvisející s programem Altap Salamander, obsahují obrázky nebo odkazy.

9. Příspěvky, které jsou hanlivé, vulgární, výhružné, nenávistné, obscénní, sexuálně orientované, hrubé, agresivní nebo jakkoliv porušují jakékoliv zákony nejsou na tomto fóru přípustné.

10. Spam bude v ALTAP fóru mazán bez varování a může mít za následek zakázání účtu. Poznamenejme, že informativní diskuze na téma Altap Salamander a čehokoliv souvisejícího, včetně konkurenčních produktů, je na tomto fóru vítána. Za Spam považujeme vtíravou, nepříjemnou, opakující se propagaci.

11. Moderátoři si vyhrazují právo kdykoliv a bez vysvětlování editovat nebo odstranit jakýkoliv příspěvek.

S pozdravem
Jan Ryšavý
ALTAP, spol. s r.o.
Locked