Zobrazit v panelu pouze označené soubory/adresáře

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Zobrazit v panelu pouze označené soubory/adresáře

Post by ino »

Zdravím,

docela by se hodila následující fičurka.

Velice často porovnávám dva adresáře pomocí funkce Compare Directories, ve kterých bývá mnohdy hromada souborů. Po provedení porovnání se označí třeba jen několik souborů - a v ten moment začíná detektivní práce, které že to jsou ty označené soubory. Většinou jako naschvál nejsou tyto soubory vedle sebe, ale naprosto nahodile a jejich dohledání je jako hledání jehly v kupce sena.

A právě zde by se hodilo to udělátko, že by jsem si nechal zobrazit pouze označené soubory (rozdílné soubory se vždy označí po dokončení porovnávání).

Mohl by to být další parametr do dialogového okna Compare Directories, nebo přímo jako maska ve Filtru zobrazení souborů, čímž by tato funkce měla šírší využití nejen po porovnávání adresářů ;-)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Přesně podle popsaného případu jsme zavedli (a používáme) příkazy Edit > Advanced > Hide (Show) *

Všechny položky lze následně zobrazit také kliknutím na symbol filtru v Directory Line.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Post by ino »

Jan Rysavy wrote:Přesně podle popsaného případu jsme zavedli (a používáme) příkazy Edit > Advanced > Hide (Show) *

Všechny položky lze následně zobrazit také kliknutím na symbol filtru v Directory Line.
To je přesne ta vychytávka co jsem potřeboval.

Takhle mi to zatím stačí. Hned si přidám ikonku do Middle tool baru ;-)

Salamander is the best!
Post Reply