Linux?

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
honza

Linux?

Post by honza »

Pokud vím, SS pro GNU/Linux neexistuje. Velmi jsem si na něj ale zvykl a doslova svého "mloka" miluji :-)

Co doporučujete jako alternativu pod Linux? Jsem samozřejmě začátečník, Linux chci vyzkoušet a ještě v něm neumím vůbec nic, ale bojím se, že jeho vlastní File Manageři budou méně kvalitní, než komplexní a úžasný SS. Existuje nějaká alternativa tak naprosto nabitá funkcemi jako SS?

Díky
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Linux?

Post by ino »

honza wrote:Co doporučujete jako alternativu pod Linux?
Možná napoví tato stránka http://proc.linux.cz/ekvivalenty.html
User avatar
Datalog
Posts: 244
Joined: 10 Dec 2005, 11:21
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Datalog »

Hadez
Posts: 29
Joined: 15 Jan 2006, 14:52

Post by Hadez »

Anebo může pomoct Wine, pod kterým se dá Salamander spustit. Nedaří se mi z něj otevřít soubory, ale Copy&Paste do konzole snad stačí.
Last edited by Hadez on 14 Mar 2006, 21:25, edited 1 time in total.
honza

diky

Post by honza »

Díky, hned jak zaSuSEuju svůj PC, zkusím něco z těch linků :-)
Tomáš Rajnoha
Posts: 109
Joined: 29 Jan 2006, 18:02
Location: Chrastava, Czech Republic
Contact:

Post by Tomáš Rajnoha »

Asi nejlepší náhrada za SS pod Linuxem je Tux Commander, myslím že je na www.linuxsoft.cz
Wine nedoporučuju, moc si to se Servant Salamanderem nerozumí...mě se myslím podařilo "zwineovat" SS 1.0, ale spustil jsem to a mohl si nastavit akorát tak písma nebo si prohlídnout nějaký ty dialogy ale spouštět soubory nebo tak, to ne...asi ten SS je opravdu dělanej jen pro Windows :)
Mnoho úspěchů a hezký den přeje
Tomáš Rajnoha
Post Reply