Page 1 of 1
Kopirovani/presun do 1 adresare
Posted: 03 Jun 2007, 11:44
by Raptor
Obcas potrebuju vykopirovat spousty souboru z podadresaru do jednoho adresare. Pomohla by funkce, ktera by na cilove ceste nevytvarela adresare a kopirovala to vse do jednoho.
Posted: 03 Jun 2007, 13:48
by Ether
Pro provedení vámi popsané záležitosti je vhodné použít funkci Find s filtrem *.*, volbou Search subdirectories a pravděpodobně i Advanced-No Directories. Potom lze využít zkratek jako Ctrl-A a Ctrl-C... Nechce se mi celý postup rozepisovat, takže pokud něco nechápete, položte otázku.
Posted: 03 Jun 2007, 15:32
by Raptor
ether wrote:Pro provedení vámi popsané záležitosti je vhodné použít funkci Find s filtrem *.*, volbou Search subdirectories a pravděpodobně i Advanced-No Directories. Potom lze využít zkratek jako Ctrl-A a Ctrl-C... Nechce se mi celý postup rozepisovat, takže pokud něco nechápete, položte otázku.
Tak to je s prominutim hodne hloupy (i kdyz asi funkcni) postup reseni

Nic ve zlem, ale ja chci kopirovat/presunovat, ne hledat, oznacovat, kopirovat do schranky a pastovat jinam

Re: Kopirovani/presun do 1 adresare
Posted: 03 Jun 2007, 17:57
by ino
Občas také potřebuji provést něco podobného. Já to dělám stejně, jako to popsal
ether. Je to sice trochu nepohodlné, ale velice rychlé a účinné.
Dle mého názoru by vše vyřešila funkce pro zobrazení souborů v daných podadresářích, tzv.
Branch view, která by nahradila ono kostrbaté řešení pomocí ctrl+f a zároveň zpřístupnila plnou funkcionalitu panelu Salamandera, jako jsou různé náhledové módy, jednodužší manipulaci se soubory - prohlížení kopírování atd., viz
Branch View a
zobrazeni souboru vcetne podadresaru
V současné době je tu ještě jedna možnost - pomocí pluginu Renamer, postup je popsaný zde:
How to copy all files from subfolders into one folder?
Posted: 03 Jun 2007, 23:55
by Ether
OK, můj hlas pro Branch view můžete započítat. Ale, jestli dobře vidím, tak jsem v žádném z vláken, které uvedl
ino, neviděl reakci Altap teamu. Schovávají se?

Posted: 04 Jun 2007, 09:35
by Jan Rysavy
Jsme tu a snažíme se pracovat na věcech z
Altap Roadmap 