konfigurace v souboru

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

konfigurace v souboru

Post by fraktik »

nastaveni aplikace ve (zkopirovatelnem, prip. editovatelnem) souboru nekde hezky pri ruce (doc&settings nebo v adr. programu - idealne volitelne)
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Post by zarevak »

ALTAP Roadmap - Možnost uložit nastavení do souboru místo do Registry. 8)
+ několik vláken (hledejte slovo portable - možnost přenositelnosti Salamandera na USB klíčence)
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Post by fraktik »

zarevak wrote: + několik vláken (hledejte slovo portable - možnost přenositelnosti Salamandera na USB klíčence)
Ano, videl jsem (ani jsem nemusel vyhledavat).
Ale take jsem cetl, ze na rychlost implementace ma vliv pocet zajemcu o fci ;)

Takze jsem to jen pridal do rady (a neocekaval ani odpoved)...
Sigi
Posts: 45
Joined: 31 Dec 2005, 17:26
Contact:

Post by Sigi »

mozna by bylo vhodnejsi psat do existujiciho threadu a ne spamovat forum tvorbou dalsiho.
User avatar
Datalog
Posts: 244
Joined: 10 Dec 2005, 11:21
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Datalog »

:shock: Tolik duplicitních témat s již existujícími a duplicitních věcí s roadmap. (Mám na mysli i značnou část dalších Vašich témat.)

Odhaduji, že kdyby to nebylo firemní fórum (tedy je nutný trochu jiný přístup - k zákazníkům), tak byste letěl, než řeknete popel.
User avatar
jis
Posts: 451
Joined: 27 Jan 2006, 23:14
Location: Prague, Czech Republic

Post by jis »

Pro fraktik: Pokud je Váš zájem o Salamandera opravdový, tak si zde nejprve poctivě nastudujte, co se zde již řešilo a pak teprve pište. Ušetříte čas mnoha dalším na důležitější věci. Také jsem nestačil dnes zírat, něco takového zde snad ještě nebylo.
Altap Salamander fan since 1998
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Sigi wrote:mozna by bylo vhodnejsi psat do existujiciho threadu a ne spamovat forum tvorbou dalsiho.
Přesně tak, pro nás by bylo mnohem užitečnější, pokud byste do existujícího vlákna pouze přidal: "Ano, tato funkce je pro mě na správci souborů to nejdůležitější." :)
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Post by fraktik »

Jan Rysavy wrote: Přesně tak, pro nás by bylo mnohem užitečnější, pokud byste do existujícího vlákna pouze přidal: "Ano, tato funkce je pro mě na správci souborů to nejdůležitější." :)
:oops:
Omlouvam se tedy - toto jsem udelal u cca 5-ti navrhich, ktere jsem nasel na prvnich dvou strankach (ze sedmi) - u starsich temat se mi tenhle pristup nezdal efektivni (Procitanim fora jsem stravil 5 hodin ... :cry:
User avatar
Datalog
Posts: 244
Joined: 10 Dec 2005, 11:21
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Datalog »

fraktik wrote:Procitanim fora jsem stravil 5 hodin ...
Když se dodržuje pravidlo jeden problém/návrh na jedno téma (což se zde dodržuje) a do titulku se zadává smysluplný název (což se zde také snažíme dodržovat), tak bývá vysoce účinný search (což zde platí).

Takže pokud si mohu dovolit doporučit, spíše než pročítat témata jedno za druhým, se zde vyplatí prohledávání. Tedy: Mám problém - návrh, tak si uvědomím pár klíčových slov co daný návrh nejlépe charakterizují a většinou stačí 1-2 hledání (plus pár kliků na nalezená témata dle titulku co se tomu nejvíce podobá), abych se dobral cíle.

Také se vyplatí přečíst roadmap a případně hledat sousloví z roadmap. Pokud někdo začne téma které se k roadmap váže, tak buď on sám nebo některý další z diskutujících sem dříve či později doplní odkaz na roadmap právě vč. toho sousloví - takže ho search určitě vyhledá.
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Post by fraktik »

Pokousel jsem se o to u nekolika prilezitosti, lec jsem udelal tu chybu, ze jsem hledal v cestine..
Datalog wrote:...případně hledat sousloví z roadmap.
Teprve dnes v noci mne napadl vami zmineny postup, diky kteremu jsem vyzral nad nekolika zadrhely.
Kazdop. dekuji za recept - treba to pouci i jineho "pisalka".
:wink:
Post Reply