Uložení výsledku hledání

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Daniel

Uložení výsledku hledání

Post by Daniel »

Hledal jsem soubory ve kterých se vyskytuje určité slovo a protože výsledných souborů bylo hodně a ne všechny byly relevantní, tak jsem si chtěl seznam nalezených souborů hodit do notepadu a ručně probrat. A ejhle, všechny funkce jako Copy či Copy Path + Name as Text fungují jen na jednotlivé soubory. Lze v Salamanderu uložit výsledek hledání ?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Zatím ne, plánujeme posílení příkazu Make File List, který by následně fungoval i nad oknem Find.
Stepan
Posts: 32
Joined: 03 Jan 2006, 16:38

Post by Stepan »

Jan Rysavy wrote:Zatím ne, plánujeme posílení příkazu Make File List, který by následně fungoval i nad oknem Find.
Nebyla by lepší spíš možnost pracovat s výsledkem hledání v panelu jako s jinými soubory?
Stepan
Posts: 32
Joined: 03 Jan 2006, 16:38

Re: Uložení výsledku hledání

Post by Stepan »

Daniel wrote:Hledal jsem soubory ve kterých se vyskytuje určité slovo a protože výsledných souborů bylo hodně a ne všechny byly relevantní, tak jsem si chtěl seznam nalezených souborů hodit do notepadu a ručně probrat. A ejhle, všechny funkce jako Copy či Copy Path + Name as Text fungují jen na jednotlivé soubory. Lze v Salamanderu uložit výsledek hledání ?
Jinak tohle řeším tak, že "dragnu" vyhledané souboru z okna Find do nějakého editoru, který umí pracovat s více soubory (TextPad, Notepad++, atd...) a tam provedu příslušné úpravy - nejčastěji hromadné nahrazení...
Post Reply