XML produkovane skriptem pro RSS

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

XML produkovane skriptem pro RSS

Post by cincura.net »

Zdravim *,
nalezl jsem nekolik chyb, ktere obsahuje skript pro RSS.

1. Sekci Problemy a reseni se prekodovava na "Problémy a jejich řešení" i kdyz k tomu neni zadny duvod. XML parser to pak nemusi interpretovat jako HTML entitu nebot je vlastne enkodovana 2x.
2. Obecne HTML tagy v obsahu XML tagu je lepsi flaknout do CDATA nez je rozepisovat jako entity.
3. Odkazy na obrazky nejsou 100% (viz http://forum.altap.cz//images/smiles/icon_lol.gif). Mozna by i pomohlo vubec tam odkazy nedavat a nechat tam textovou reprezentaci.
4. V textu jsou take tagy <span> apod. ktere obsahuji odkaz na jmeno stylu, ale ten v RSS neni. Mohlo by se tez odrezat (asi by to ulevilo serveru v trafficu), ale to neni takovy problem.
Jiri {x2} Cincura
Tomas Kopal
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 132
Joined: 07 Dec 2005, 23:01
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Tomas Kopal »

Pro RSS pouzivame tento mod. Pokud jsou nejake vyhrady k tomu jak funguje, kontaktujte prosim jeho autora. My se radeji soustredime na vyvoj naseho produktu, nez vylepsovani cizich...
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Jen jsem to psal. Nejak zasadne mi to nevadi. :)

Klidne bych to autorovi napsal, ale vyzaduji registraci, a na to jsem linej. 8-)
Jiri {x2} Cincura
Post Reply