Nejde otevřít složka, která má v názvu některé znaky

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
jmikulasek
Posts: 2
Joined: 18 Oct 2013, 13:32

Nejde otevřít složka, která má v názvu některé znaky

Post by jmikulasek »

Dobrý den,

vytvořil jsem složku s názvem Jūrmala. V Salamandru se mi zobrazuje pod názvem Jurmala (bez vodorovné čárky nad u) a nejde do něj přejít. Při kliknutí na něj se mi zobrazí chybová hláška, že systém nemůže nalézt uvedený soubor. V Total Commanderu se složka zobrazuje se správným jménem a jde do ní přejít. Jde o chybu v Salamandru?

Děkuji.
Mikulášek
User avatar
SelfMan
Posts: 1143
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Nejde otevřít složka, která má v názvu některé znaky

Post by SelfMan »

Carovne slovicko sa vola Unicode, je tu toho plne forum.
Ja vseobecne kazdemu odporucam diakritiku vobec nepouzivat. Mnohe nastroje na obnovu dat s tym maju problem.
User avatar
Ansambla
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2009, 16:08

Re: Nejde otevřít složka, která má v názvu některé znaky

Post by Ansambla »

Jan Rysavy wrote:23 zář 2014, 13:46
Ještě jsme s implementací Unicode nezačali, budeme schopný udělat odhad, jakmile bude třeba čtvrtina nebo polovina hotová. Máme několik variant, které plánujeme zkusit. Například částečnou implementaci, jako to udělal pan Ghisler v první vlně v TC. Výhodou by mohla být rychlost, se kterou bychom to dostali ven. Víc momentálně nejsem schopen říct, to by bylo čisté fantazírování...
Post Reply