Výpis obsahu adresáře

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
Hlava
Posts: 55
Joined: 23 Sep 2006, 12:57
Location: Praha

Výpis obsahu adresáře

Post by Hlava »

Jde nějak udělat, aby se mi vypsal obsah adresáře, ve kterém aktuálně jsem, jen soubory bez podadresářů?

Příklad - mám adresář Normy ČSN.
V tomto adresáři jsou jednak jednotlivá PDF, jednak jsou v něm další podadresáře (Bezpečnost zařízení, Dokumentace, ...), v nich další PDF.
Dost často by se mi hodilo, abych si mohl zobrazit všechny soubory v adresáři Normy ČSN (tedy jednotlivá PDF), ale vše v jednom, bez podadresářů.

Asi to jde suplovat pomocí funkce Najít, ale je takové nepohodlné (už třeba kvůli různým příponám souborů, apod.)
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Výpis obsahu adresáře

Post by ino »

Hlava wrote:Asi to jde suplovat pomocí funkce Najít, ale je takové nepohodlné (už třeba kvůli různým příponám souborů, apod.)
Ano, jde to právě pomocí funce Najít / Find.
V okně Find (Najít) klikněte na tlačítko "Advanced" (vlevo dole pod definicí vyhledávání) a tam odznačte Directories (Adresáře). Hledaný název nechte bez omezení *.*
Tímto způsobem to zobrazí jen soubory.
TIP: ve výsledku hledání se lze klávesou Mezerník přepnout na focusnutý soubor přímo do aktivního panelu Salamandera.

EDIT:
ještě doplním starší vlákno "Flat view": http://forum.altap.cz/viewtopic.php?f=3&t=2868&p=13153
Post Reply