AS 2.54: FTP neřadí správně soubory podle času

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

AS 2.54: FTP neřadí správně soubory podle času

Post by zarevak »

Dobrý den,
dopoledne jsem na svůj FTP server nahrál soubory pro použití na jiném počítači a večer nahrál soubor další. Když jsem pak nechal zobrazit FTP adresář se řazením podle data s tím, že poslední položka bude nejnovější, tak mne čekalo nemilé překvapení...

Řazení podle data a času nefunguje a kliknutí na záhlaví sloupce "Čas" ani nic neprovede.

Při hledání ve fóru jsem narazil na toto 6 let staré téma v anglické sekci, kde bylo zmíněno, že společné řazení data a času na FTP bude opraveno ve verzi 2.5 RC2:
FTP: date+time sorting
Attachments
as254_ftp_datetime_sort_bug.png
as254_ftp_datetime_sort_bug.png (9.8 KiB) Viewed 4515 times
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: AS 2.54: FTP neřadí správně soubory podle času

Post by Petr Solin »

Podívám se na to, ale obávám se, že na doplnění potřebné části pluginového rozhraní zkrátka nedošlo, takže čisté řešení nebude jednoduché. Sloupec Čas neobsahuje hodnoty pro všechny položky, proto se nepoužívá standardní sloupec, ale obecný časový, podle kterého prostě neumíme řadit.

Současný stav je řazení pouze podle datumu, šipka v hlavičce sloupce je jen u Datum a u Čas není.
Post Reply