Viewer for wiki creole markup

Podpora vývojářů nových pluginů, oznámení o nových pluginech nezávislých autorů a diskuse o nich.
superpyrin
Posts: 5
Joined: 09 May 2012, 17:51

Viewer for wiki creole markup

Post by superpyrin »

Jak slozite by bylo napsat plugin pro prohlizeni WikiCreole markup dokumentu? Existuje DLL knihovna (http://creolec.sourceforge.net/) ktera umi konvertova wikicreole do html. Vysledek by pak uz jen stacilo predat Internet Explorer Viewer plugin. Mohl by mi nekdo nacrtnout, jak toto implementovat a odhanout kolik prace by to znamenalo. Diky.
superpyrin
Posts: 5
Joined: 09 May 2012, 17:51

Re: Viewer for wiki creole markup

Post by superpyrin »

Napsal jsem jednoduchy automation skript, ktery zkonvertuje textovy soubor do html formatu (spousti creole.exe) a pak otevre prohlizec prikazem Salamander.ViewFile(htmlfile). Z nejakeho duvodu se zkonvertovany html soubor otevira v textovem prohlizeci. Proc? Cekal jsem, ze soubor s pripnou *.html se otevre v InternetExplorer Viewer plugin.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Viewer for wiki creole markup

Post by Jan Rysavy »

To vypadá na chybu, měl by se otevřít asociovaný prohlížeč, viz http://www.altap.cz/salamander/help/aut ... _viewfile/
Můžete nám prosím poslat Váš skript?
superpyrin
Posts: 5
Joined: 09 May 2012, 17:51

Re: Viewer for wiki creole markup

Post by superpyrin »

zde je zdrojovy kod skriptu. Testoval jsem na Servant Salamander 2.54. Zkusil jsem napr. zkonvertovat "manual.txt" soubor, ktery je soucasti creole distribuce. Manualni prohlizeni vysledneho html souboru (klavesou F3) funguje spravne (otevira se v IE pluginu).

Code: Select all

var scriptVersion = "v0.1";
var scriptName = "WikiCreole Viewer " + scriptVersion;
var creolepath = "C:\\Local\\creole\\bin\\creole.exe";

var Item = null;
Item = Salamander.SourcePanel.FocusedItem;
if (Item != null)
{
    var fso = new ActiveXObject("Scripting.FileSystemObject");
    var WshShell = new ActiveXObject("WScript.Shell");
    var tmpname = fso.GetTempName();
    var htmlfile = WshShell.ExpandEnvironmentStrings("%TEMP%\\" + tmpname + ".htm");
    
    var cmd=creolepath + " -o " + "\"" + htmlfile + "\" \"" + Item.Path + "\"";
    var returnCode = WshShell.Run(cmd,1,true);

    Salamander.ViewFile(htmlfile);
}
superpyrin
Posts: 5
Joined: 09 May 2012, 17:51

Re: Viewer for wiki creole markup

Post by superpyrin »

Můžete prosím potvrdit, zda se jedná o chybu v pluginu Salamandera, anebo je chyba v mém skriptu. Děkuji.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Viewer for wiki creole markup

Post by Jan Rysavy »

Díky, problém dokážu reprodukovat, jde podle mě o chybu v chování Automation pluginu. Proberu s kolegy a ozveme se.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Viewer for wiki creole markup

Post by Jan Rysavy »

Probrali jsme tento problém a našli starou emailovou konverzaci, kde jsme tento problém řešili. Vzhledem ke složitosti zatím vyřešení problému odložíme a jen opravíme dokumentaci, která je "příliš optimistická".
Post Reply