Problém se zobrazováním náhledů HTML/XML v IE7 beta2

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Martin Hapl

Problém se zobrazováním náhledů HTML/XML v IE7 beta2

Post by Martin Hapl »

Po nainstalování bety Internet Exploreru 7 (té oficiální) a Servant Salamanderu 11 přestal fungovat prohlížeč využívající IE pro vytvoření náhledu souboru (hlavně HTML a XML soubory).
Martin Hapl

Problém se zobrazováním náhledů HTML/XML v IE7 beta2 - dopl

Post by Martin Hapl »

Vzhledem k tomu že jsem si uvědomil že jsem nenapsal co to vlastně dělá, tak tedy znovu a lépe:

Pokud se použije klávesa F3 na HTML či XML souboru dojde sice k otevření zjednodušeného okna IE ale okno má prázdný (bílý) obsah a má všech atributy zamrzlého okna (neklikatelné, např). Po odstřelení v Task MAnageru s sebou vezme i Servanta.
manison
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 216
Joined: 09 Dec 2005, 23:23
Location: Ceske Budejovice, Czech Republic
Contact:

Post by manison »

Tento problém můžu potvrdit s tím, že mě okno prohlížeče nevytuhne -- pouze je prázdné a lze bez problémů zavřít.
-=Majkl=-
Posts: 80
Joined: 12 Dec 2005, 14:51
Location: Brno, Czech Republic
Contact:

Post by -=Majkl=- »

nezkousel jsem to, ale nemuze to byt nastavenim urovne bezpecnosti v IE?
manison
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 216
Joined: 09 Dec 2005, 23:23
Location: Ceske Budejovice, Czech Republic
Contact:

Post by manison »

Myslím, že to tím nebude, protože jiné aplikace, které integrují IE, fungují normálně.
User avatar
cubas
Posts: 23
Joined: 13 Dec 2005, 22:18
Location: Brno
Contact:

Post by cubas »

teke potvrzuji tuto chybu
rajce.net | místo pro vaše fotografie
Robin_WH
Posts: 7
Joined: 02 Feb 2006, 14:37
Contact:

Post by Robin_WH »

Bohužel musím tuhle chybu potvrdit a říct, že mě víc než štve.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Na problém se podíváme, děkujeme za informaci.
Rada
Posts: 43
Joined: 09 Dec 2005, 16:34
Location: Brno, Česko

Post by Rada »

A k cemu IE? pouzivej Operu neno FF a mas po problemu. Nainstalovani IEx si o problemy sam rikas... no flame pls 8)
User avatar
cubas
Posts: 23
Joined: 13 Dec 2005, 22:18
Location: Brno
Contact:

Post by cubas »

jsi uplne mimo... jedna se o to, ze prohlizec salamanderu pouziva IE pro zobrazeni XML a HTML souboru...

ale je fakt, ze by mohl nativne vyuzivat engine treba FF

(mimochodem, nevnucuj nikomu svuj nazor)
rajce.net | místo pro vaše fotografie
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

cubas wrote:ale je fakt, ze by mohl nativne vyuzivat engine treba FF
To bychom časem rádi nabídli jako možnost. Asi by bylo při reinkarnaci vieweru ho přejmenovat na HTMLVIEW nebo tak něco.
Robin_WH
Posts: 7
Joined: 02 Feb 2006, 14:37
Contact:

Post by Robin_WH »

Rád bych se zeptal v jakém časovém rámci by se tedy dalo očekávat vyplepšení anebo alespoň pohotovostní oprava tohohle problému? Tohle je totiž část salamandra, kterou opravdu hojně využívám. Děkuji.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Robin_WH wrote:Rád bych se zeptal v jakém časovém rámci by se tedy dalo očekávat vyplepšení anebo alespoň pohotovostní oprava tohohle problému? Tohle je totiž část salamandra, kterou opravdu hojně využívám. Děkuji.
Plnou verzi 2.5 s takovým problémem ven nedáme. Možná nás MS předběhne a příští beta verze IE bude fungovat.
Rada
Posts: 43
Joined: 09 Dec 2005, 16:34
Location: Brno, Česko

Post by Rada »

cubas wrote:jsi uplne mimo... jedna se o to, ze prohlizec salamanderu pouziva IE pro zobrazeni XML a HTML souboru...

ale je fakt, ze by mohl nativne vyuzivat engine treba FF

(mimochodem, nevnucuj nikomu svuj nazor)
hmm.. to jsem nevedel, znamena to ze kdyz si odstranim IE (coz uz skoro mam :-) ) tak nebude 100% fungovat Salamander ?? :?

Vyjadreni sveho nazoru neni vnucovani nazoru nekomu jinemu..
..a muj nazor je ze IE je to nejhorsi co muze byt 8)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Rada wrote:hmm.. to jsem nevedel, znamena to ze kdyz si odstranim IE (coz uz skoro mam :-) ) tak nebude 100% fungovat Salamander ?? :?
Pokud se Vám podaří z operačního systému odinstalovat jádro Internet Exploreru, nebude fungovat Internet Explorer plugin (nahlásí chybu).

Servant Salamander (jako každá trochu větší aplikace) je závislý na mnoha komponentách, které jsou standardně součástí operačního systému. Pokud je odinstalujete, nebudou některé části Salamandera funkční...
Post Reply