User Menu Bar - neplatné ikony při nedostupnosti cíle

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

User Menu Bar - neplatné ikony při nedostupnosti cíle

Post by ino »

Ahojte,

hojně využívám User Menu Bar, který mi de facto nahrazuje systémové menu start, takže v něm mám kterém mám kde (ale na rozíl od menu Start opravdu jen to potřebnél).

Momentálně mě zlobí tři věci:
1) nerozbalování vedlejších Submenu po najetí myši, je-li již jedno submenu rozbaleno viz. UserMenu Toolbar - onMouseOver, podobné téma zde: User Menu - rozbaleni SubMenu onMouseOver

2) nemožnost nastavení vlastní ikonky pro Submenu: User Menu - nastaveni ikony SubMenu

3) nemožnost automatického reloadnutí ikonek u položek, které byly při startu Salamandera nedostupné. O co jde: v User Menu mám umístěné zástupce na položky substituovaných disků (usb disklů a tipuji že u nedostupných síťových disků se to bude chovat stejně). Někdy se stane, že daná cesta není při startu Salamandera dostupná, tím pádem jsou skutečné ikony nahrazeny jakousi default ikonou. Jenže po obnovení dostupnosti cesty se ikonky neaktualizují a zůstávají default bílé s logem windows.
Napadají mě dva způsoby řešení:
a) aktualizovat ikony automaticky při výskytu změny stavů disků (připojení/odpojení atd.)
b) zahrnout aktualizaci těchto ikon do funkce "Reread Associacions"
User avatar
AD7
Posts: 570
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: User Menu Bar - neplatné ikony při nedostupnosti cíle

Post by AD7 »

+1, obcas mi tiez niektore ikonky skocia na defaultnu
Post Reply