Hledání - prohledání adresářové struktury

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Hledání - prohledání adresářové struktury

Post by fraktik »

Trochu OT, ale kdyz uz se tu resi skripty - vedel by nekdo jednoduchy zpusob jak prohledat adresarovou strukturu, najit vsechny zip/rar soubory, rozbalil je (pokud obsahuji vice souboru/adresaru, tak do podadresare pojmenovaneho dle archivu) a nasledne je smazal (to uz bych zvladnul pres jednoduchy search...)?
Last edited by Jan Rysavy on 31 Dec 2009, 10:22, edited 1 time in total.
Reason: Přesnější titulek vlákna
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Hledání - prohledání adresářové struktury

Post by AD7 »

Neviem ci je to ono ale WinRAR by nestacil?

Nieco taketo...
rozbalenie-archivov-vo-find-s-WINRAR.png
rozbalenie-archivov-vo-find-s-WINRAR.png (35.39 KiB) Viewed 6791 times
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Re: Hledání - prohledání adresářové struktury

Post by fraktik »

Pokud jsem to dobře pochopil, návrh je otevřít každý soubor zvlášť? A v každém dát "extrahovat"?!
Nebo mi něco uteklo?
Zkuste (párkrát...) podobný postup aplikovat na stovky až tisíce drobných archívů. Typicky zabalené dokumenty (eBooks).
:evil:
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Hledání - prohledání adresářové struktury

Post by Ether »

fraktik wrote:Pokud jsem to dobře pochopil, návrh je otevřít každý soubor zvlášť? A v každém dát "extrahovat"?!
Ne, je to návrh na využití Shell Extension WinRARu nebo třeba 7-zipu, které umožňují extrahovat jedním šmahem všechny označené archivy.
Ελληνικά rulez.
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Re: Hledání - prohledání adresářové struktury

Post by fraktik »

Ether wrote:Ne, je to návrh na využití Shell Extension WinRARu nebo třeba 7-zipu...
OK, děkuji za radu; až budu na Win, zkusím opět doinstalovat (rvát je do wine se mi zdá už příliš zhůvěřilé - a na Win jsem si již dlouhá léta vystačil s AS na všechny typy archívů).
Post Reply