PictView - zoom přeskakuje na 100% při Prev/Next Page

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

PictView - zoom přeskakuje na 100% při Prev/Next Page

Post by Ether »

Když procházím obrázky v adresáři pomocí Prev/Next, vždycky se zoom vyresetuje tak, aby se obrázek vešel do okna celý - což je přesně podle konfigurace. Ovšem při přepínání různých stránek v jednom obrázku (zkoušel jsem na TIFFu) se mi zoom někdy přehodí na 100%. Konkrétně tehdy, když si zoom předtím upravím. Tedy:

x) otevřu soubor, mám ho na 38% zoom, což je tak, aby se vešel do okna. Nic nedělám, přepnu na další stránku, opět 38%, není problém.
x) otevřu soubor, mám ho na 38%, chci se na něco podívat, tak si přiblížím na 50%. Přepnu na další stránku, a světe div se 100% a při dalším přepínání stránek už tam vždycky naskočí 100%. Dá se to spravit pouze přechodem na další soubor a zpátky nebo pomocí F5 (Zoom Whole).

Předpokládal bych, že se přesun mezi soubory i mezi obrázky v jednom souboru bude fungovat stejně.
Ελληνικά rulez.