Renamer plugin - strip trailing spaces

Podpora vývojářů nových pluginů, oznámení o nových pluginech nezávislých autorů a diskuse o nich.
User avatar
SelfMan
Posts: 1142
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Renamer plugin - strip trailing spaces

Post by SelfMan »

Prijal by som drobne rozsirenie renamer pluginu, ktore by umoznovalo automaticke odstranovanie medzier na zaciatku a na konci nazvu suboru. Momentalne to len hodi "warning" vykricnik.

[x] Strip trailing spaces
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Renamer plugin - strip trailing spaces

Post by Ether »

Myšlenka je to pěkná, ale tohle v klidu zvládnou RegExp a při jednoduchém přejmenovávání mi taková situace nepřipadá moc pravděpodobná. Příklad?
Ελληνικά rulez.
User avatar
SelfMan
Posts: 1142
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Renamer plugin - strip trailing spaces

Post by SelfMan »

Stalo sa mi niekolko krat, ze som premenovaval subory obsahujuce medzery, z ktorych som ozeraval zaciatok nazvu.
Nejde mi teraz o to, ze by sa to nedalo osetrit regularkami, ale o to, ze takyto stav by mohol salamander osetrit automaticky, kedze medzery na zaciatku a na konci nazvu nie su povolene.
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: Renamer plugin - strip trailing spaces

Post by Jan Patera »

ether wrote:Myšlenka je to pěkná, ale tohle v klidu zvládnou RegExp a při jednoduchém přejmenovávání mi taková situace nepřipadá moc pravděpodobná. Příklad?
Troufam si tvrdit, ze 99.9% uzivatelu neumi regularni vyrazy (a ja mezi ne patrim). Nicmene souhlasim, ze nema cenu delat separatni funkce, ktere nevyuzije 99.9% uzivatelu. Salamander (jako dnes vetsina aplikaci), ma spoustu funkci, kterou nevyuzije 99% uzivatelu. Takze pokud se ukaze, ze by tuto funkci vyuzilo alespon 2% ;-), tak bych nebyl v zasade proti jejimu pridani.
Ja sam jsem uz nekolikrat orezaval trailing i leading spaces, ale vzdy to byla jednorazova akce na jednom souboru, ktery podivne prosel jako priloha mailu, takze smysl pro pridani do Renameru take moc nevidim.
User avatar
SelfMan
Posts: 1142
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Re: Renamer plugin - strip trailing spaces

Post by SelfMan »

Netvrdim, ze by to mala byt zrovna separatna funkcia. AS to moze robit aj automaticky vzhladom na podla mna zbytocne zobrazovany warning. Ja som sa s tym stretol uz niekolko krat a regularne vyrazy pritom ovladam.
Post Reply