TC - Total Commander proxy plugin a klávesové zkratky

Podpora vývojářů nových pluginů, oznámení o nových pluginech nezávislých autorů a diskuse o nich.
konelupy
Posts: 85
Joined: 18 Jul 2006, 09:06
Location: Turnov, Czech Republic

TC - Total Commander proxy plugin a klávesové zkratky

Post by konelupy »

zdravím * zvláště manisona, kterému tímto děkuji za jeho plugin, na který tímto doplňuji odkaz v českém fóru (protože ho pořád nemohu najít)
http://forum.altap.cz/viewtopic.php?f=14&t=2166

Začínáme mít možnost používat nějak mnoho pluginů
než budou zavedeny zkratky pro libovolný povel v AS - (předpokládám, že časem by to mohl být i libovolný povel pluginu)
navrhuji přiřadit třeba klávesovou zkratku Ctrl+Alt+F3 druhému pluginu než je primární. mám třeba teď už 3 varianty pdf vieweru
nebo případně vyhradit celou řadu Ctrl+Alt pluginům - je to možné nebo nám to s něčím koliduje ?

šlo by nějak změnit - nejlépe uživatelsky popis pluginu/externího Vieweru v menu Crtl+Shift+F3 ?
Total Commander Proxy + (plugin.wlx) píše plugin a External Viewer píše dokonce i celou cestu k souboru - stačil by třeba název souboru

píšu to zatím sem ať se můžou vyjádřit vývojáři pluginů než to dáme jako nový návrh na zlepšení
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: TC - Total Commander proxy plugin a klávesové zkratky

Post by Ether »

konelupy wrote:než budou zavedeny zkratky pro libovolný povel v AS - (předpokládám, že časem by to mohl být i libovolný povel pluginu)
navrhuji přiřadit třeba klávesovou zkratku Ctrl+Alt+F3 druhému pluginu než je primární. mám třeba teď už 3 varianty pdf vieweru
nebo případně vyhradit celou řadu Ctrl+Alt pluginům - je to možné nebo nám to s něčím koliduje ?
Já bych se spíše přimlouval za to univerzálnější řešeni. Zatím existuje konfigurace klávesových zkratek příkazů pluginu, snad není tak velký problém přidat tam i zkratky na prohlédnutí aktuálního souboru pluginem.
Ελληνικά rulez.
Post Reply