Ikona archívů

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Standa

Ikona archívů

Post by Standa »

Bylo by možné vytvořit jinou ikonu pro soubory archívů ta co je v Altap Salamanderu se dost podobná ikoně adresáře a dá se tak zaměnit archív za adresář.

Špatná by nebyla ikona podobající se ikoně WinRARu nebo WinZIPu a nebo aby Altap Salamander používal ikonu, kterou má přímo archív např.: rar archív ikonu WinRARu, zip archív ikonu WinZIPu atd.

Předem děkuji za odpověď
Standa

Post by Standa »

Raptor díky, ale to mi moc nepomůže já bych taky chtěl, aby se mi ty archívy otevíraly v pamelech.

Nepotřeboval bych různé ikony na různé archívy stačila by jedna pro všechny, ale jiné než tam je teď ta se lehce zamění s ikonou adresáře. Ikona by mohla být nějaká taková jak má třeba WinRAR nebo WinZIP a nebo alespoň jinak barevně laděná, aby byla odlišná jak ikona adresáře.

To by snad jít mohlo??

DÍKY ZA ODPOVĚĎ
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

V tom odkazovaném vlákně
Raptor wrote:Aha, cili nelze ted mit asociovane s pluginem AS a zobrazit ikony ze systemu? Pripadne pujde to dat jako feature request? Ty nove ikony jsou vazne neprehledne a pokud mam navic v adresari vice typu archivu, tak je to trosku zmatene.
Podle mě tím chtěl poukázat na to, že podobný požadavek tady už je a vyvojářský tým Salamanderu o něm ví.
Ελληνικά rulez.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Standa wrote:Nepotřeboval bych různé ikony na různé archívy stačila by jedna pro všechny, ale jiné než tam je teď ta se lehce zamění s ikonou adresáře. Ikona by mohla být nějaká taková jak má třeba WinRAR nebo WinZIP a nebo alespoň jinak barevně laděná, aby byla odlišná jak ikona adresáře.
Jaký používáte operační systém a jakou verzi Salamandera?
Standa

Post by Standa »

Verze OS: Windows XP a Altap Salamander 2.52 beta 1
Raptor

Post by Raptor »

Tim postem jsem chtel naznacit ze jsem se uz na moznost zobrazeni asociovanych ikon ptal a bylo mi receno, ze to (zatim) neni mozne. Osobne mi tyhle integrovane ikony nesedi. Jsou z meho pohledu stejne a radeji bych videl ikony prirazeneho programu.
Attachments
stav3.jpg
stav3.jpg (2.04 KiB) Viewed 7443 times
manison
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 216
Joined: 09 Dec 2005, 23:23
Location: Ceske Budejovice, Czech Republic
Contact:

Post by manison »

Alternativní řešení: Víte o možnosti zobrazovat různé typu souborů v odlišných barvách? V nastavení Configuration > Colors můžete nastavit barvu textu a pozadí podle masky souboru a/nebo jeho atributů.
Attachments
Použití barev pro odlišení různých typů souborů.
Použití barev pro odlišení různých typů souborů.
colors.png (18.62 KiB) Viewed 7426 times
Post Reply