Nove verze salamandera

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Ještě není sepsaný, bude součástí balíčku a bude k dispozici na webu.
Petyas
Posts: 30
Joined: 27 Jun 2006, 09:00

Post by Petyas »

7. brezna jste psali, ze 2.51 je pred dokoncenim a bude brzo uveden. Dnes je 18. brezna, tak bych se chtel zeptat jak daleko jste s pripravou na vydani 2.51? Dekuji za info.
David Grudnik
Posts: 53
Joined: 14 Dec 2005, 06:15

Post by David Grudnik »

Prosím Altap team, aby se pro příště zdržel psaní jakéhokoliv data (i neurčitého) vydání nové verze. Už z těchto dotazů začínám mít kopřivku.

2Petyas a spol.: neustálým dotazováním stejně nic neuspíšíte, tak proč se furt ptáte?
Raptor

Post by Raptor »

2David Grudnik> Psychologicky efekt - je poptavka, treba bude vysledek :-) Jinak smysl staleho dotazovani je stejny jako smysl vsech odpovedi tohoto stylu ... zadny.
esoforte

Post by esoforte »

pokuď už Altap nebude psát žádná data vydání nových verzí tak to bude vypadat že nepracuje... Podle mého by měl uživatel vědět, že ta daná verze vyjde ten nebo ten měsíc. Ale pokud AS 2.51 bylo slibováno na Srpen 2007 a v půlce Března 2008 stále není a vždy když se někdo zeptá jak to tedy je s tou novou verzí, dostaneme se odpovědi typu "nepište sem žádný data, ty dotazy jsou strašné, blá blá blá" ale nic podstatného se nedozvíme. Poslední zpráva od Altapu, jestli se nemýlím, bylo že je zdržela oprava chyby (jedné) a to bylo snad minulý měsíc. Už tedy více jak půl roku připravují verzi, která nemá být v ničem moc převratná od verze 2.5 ale stále ji slibují, říkají že bude brzo ale žádné novinky nevidím. Bojím se tedy, jak to bude vypadat až se bude vyvíjet verze s nějakou náročnou funkcí, budeme snad čekat ještě déle?
David Grudnik
Posts: 53
Joined: 14 Dec 2005, 06:15

Post by David Grudnik »

Ano, uživatel by měl (mohl) vědět, kdy vyjde ta a ta verze. Jenže ať už Altap řekne cokoliv, stejně to z nějakého důvodu nestihnou. Proto jsem psal, že ty dotazy jsou k ničemu. Datum prostě u nich nemá žádnou váhu. A počítám, že to Altap určitě nezdržuje schválně, ale imho se snaží dělat vše pečlivě.
Raptor

Post by Raptor »

No nic ve zlem, ale dle mne je to uz spise fraska - treba zde: http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=2556 se pise neco o tom ze "Pokusime se zitra vydat 2.51". Zitra melo byt 14.3.. Dneska je 19 a zadne nervy, vsak co, uzivatele jsou jen tupe stado, co to nejak prezije a maximalne si zanadava :-)

Jedine co tim trpi je duveryhodnost Altap teamu, nic vic.

Berte to s humorem, jaro je tady ;-)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Záměr byl opravdu takový, ale nastaly komplikace. Ty jsme odstranili a verzi právě vydali. Rozlišujete doufám význam formulace "pokusíme se vydat" a "vydáme"?
esoforte

Post by esoforte »

mockrát díky, už jsem ji nainstaloval! 8)
Raptor

Post by Raptor »

Jan Rysavy wrote:Záměr byl opravdu takový, ale nastaly komplikace. Ty jsme odstranili a verzi právě vydali. Rozlišujete doufám význam formulace "pokusíme se vydat" a "vydáme"?
Ale ano, rozlisuju, ale po dlouhodobych zkusenostech s temito "sliby" si o uvadenych "komplikacich" myslim svoje. A asi nebudu sam, ale to je prece jedno. Stejne to nijak nikdo z nas neovlivni ;-)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Nabídnu Vám jednu věc. Napište mi na email, dohodneme se a zastavte se u nás na pár dní v kanceláři. Pokud máte dojem, že během vývoje SW nevznikají nepředvídané komplikace nebo že jejich řešení nemůže zabrat týdny práce (pokud se nemají pouze tupě ignorovat nebo odkládat s tím, že "tohle stejně nikdo neuvidí"), rychle tento pocit ztratíte. Můžete pak na našem fóru ostatním podezíračům vykládat, že nekecáme a skutečně na Salamanderu pracujeme. Takový nezávislý člověk by se nám hodil ;-)
vojta
Posts: 3
Joined: 13 Dec 2007, 07:59
Location: Ostrava

Dík za novou verzi

Post by vojta »

a"vydržať" :P
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Jan Rysavy wrote:Nabídnu Vám jednu věc. Napište mi na email, dohodneme se a zastavte se u nás na pár dní v kanceláři.
Fakt, muzu? :) Bude den otevrenych dveri? ;)
Jiri {x2} Cincura
Raptor

Post by Raptor »

Jan Rysavy wrote:Nabídnu Vám jednu věc. Napište mi na email, dohodneme se a zastavte se u nás na pár dní v kanceláři.
Jo, bylo by to prima :-) Skoda jen, ze by mi to asi nikdo nezaplatil jako pracovni vylet :-) Ale zpet do reality. Ono je jasne ze se vzdy neco muze podelat a taky se tak stane. Jako vyvojar to znam sam moc dobre. Ale taky bych si nikdy nevzal na triko odkladat verzi SW rok - ono taky neco jineho je delat SW co je na prodej a neco jineho je delat SW na ktery ceka zakaznik. Pokud vy AS byl na zakazku, asi by to vse fungovalo jinak, nebo se pletu? V kazdem pripade, sup sup k novym verzim, at uz mame Unicode support ;-)
Tomáš Rajnoha
Posts: 109
Joined: 29 Jan 2006, 18:02
Location: Chrastava, Czech Republic
Contact:

Post by Tomáš Rajnoha »

Každopádně, vývojářům Salamandera děkuji za vyslyšení mého nápadu s buttonem pro ukončení SS na splashscreenu. Bezvadná feature! :wink: Teď už fakt jen podpora Unicode a já budu totálně spokojenej
Mnoho úspěchů a hezký den přeje
Tomáš Rajnoha
Post Reply