Nakup licence vcetne WinSCP

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
radius
Posts: 2
Joined: 02 Feb 2006, 10:22

Nakup licence vcetne WinSCP

Post by radius »

Pokud máte zájem zakoupit Altap Salamander 2.5 včetně WinSCP a nového Altap Self-Extractor, odložte prosím nákup červen 2007, kdy bude možné tento balík zakoupit.
Zacatkem cervna jsem si nainstaloval Salamander 2.5 s tim, ze mi tak akorat vydrzi 30 dni, nez vyprsi a ze si koncem cervna budu moct koupit vyse uvedenou licenci. Kdy bude mozne uvedenou licenci poridit? Dekuji.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Pracujeme na tom, začátkem příštího měsíce to bude.
Guest

Post by Guest »

Jenom drobný "organizační" dotaz - jak to bude s cenami?

Hypotéza -

Stávající uživatel Salamanderu (1 licence)
(80$ komerční self-extractor | 12$ nekomerční self-extractor) & (24$ WinSCP)

Nový uživatel Salamanderu (1 licence)
(80$ komerční self-extractor | 6$ nekomerční self-extractor) & (12$ WinSCP)
KarelII
Posts: 31
Joined: 30 Jan 2006, 10:03

Post by KarelII »

Teď jsem si všiml že jsem se nepodepsal, omlouvám se.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Přiznávám, že jsem úplně nepochopil, jak to myslíte. Náš model je jednoduchý: při nákupu pluginů zároveň se Salamanderem poskytujeme 50% slevu na jejich cenu. Tedy cena za jednu licenci Salamandera + PictVew + WinSCP + Altap Self-Extractoru (ZIP SFX) = 30 + 6 + 12 + 6 = 54 USD. Pokud některý plugin budete chtít dokoupit dodatečně, bude jeho cena již beze slevy.

50% slevu z ceny pluginů budeme též poskytovat pro stávající zákazníky, kteří si nakoupili verzi 2.0 a teď budou chtít dokoupit nové licence pluginů pro verzi 2.5.

O uvedených cenách ještě budeme jednat příští týden, takže je zatím berte jen jako orientační.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Do doby než zprovozníme nákupní stránky pro verzi 2.5 používejte prosím upravenou verzi Altap Salamander 2.5. Tato verze nebude až do 1.9.2007 zobrazovat okno s upozorněním, že je plugin neregistrovaný.

Download: http://www.altap.cz/fix25/as25fix.zip

Instalace: přepište původní soubor salamand.exe ve vaší instalaci Altap Salamander 2.5 novou verzí salamand.exe (tu vybalíte z as25fix.zip).
KarelII
Posts: 31
Joined: 30 Jan 2006, 10:03

Post by KarelII »

Petr Solin wrote:50% slevu z ceny pluginů budeme též poskytovat pro stávající zákazníky, kteří si nakoupili verzi 2.0 a teď budou chtít dokoupit nové licence pluginů pro verzi 2.5.
Tohle mě zajímalo možná ze všeho nejvíc, aniž jsem si toho byl vědomý. :)

To co jsem v dotazu špatně vyjádřil by se dalo formulovat taky tak, jestli bude mít zlevnění self-extractoru nějaký významnější vliv na tohle

http://www.altap.cz/altap_cz/purchase_sfx.html

(jestli zůstane cena pluginu pro komerční využití na 80 USD / 1750 Kč) i při nákupu se Salamanderem. To mě ovšem zajímá jenom teoreticky, self-extractor plugin pro neosobní komerční účely nevyužívám.

Za verzi bez hlášky díky.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Altap Self-Extractor nově nepůjde používat bez registrace, pro jakékoliv použití (tedy kromě otestování funkce před nákupem) bude nutné zakoupit licenci. Ovšem cena licence se dost podstatně sníží na 12 USD (6 USD při nákupu včetně Salamandera).
Guest

Post by Guest »

Pokud máte zájem zakoupit Altap Salamander 2.5 včetně WinSCP a nového Altap Self-Extractor, odložte prosím nákup na konec srpna 2007, kdy bude možné tento balík zakoupit.
Mohl bych se zeptat, jak vypada aktualni stav?
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Bohužel se nám ještě nepodařilo dokončit nákupní stránky. Dokončíme je během září.

Do té doby používejte prosím upravenou verzi Altap Salamander 2.5. Tato verze nebude až do 1.10.2007 zobrazovat okno s upozorněním, že je plugin neregistrovaný.

Download: http://www.altap.cz/fix25/as25fix2.zip

Instalace: přepište původní soubor salamand.exe ve vaší instalaci Altap Salamander 2.5 novou verzí salamand.exe (tu vybalíte z as25fix2.zip).
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Nákupní stránky jsou bohužel stále rozpracované, dokončíme je během října.

Do té doby používejte prosím upravenou verzi Altap Salamander 2.5. Tato verze nebude až do 1.11.2007 zobrazovat okno s upozorněním, že je plugin neregistrovaný.

Download: http://www.altap.cz/fix25/as25fix3.zip

Instalace: přepište původní soubor salamand.exe ve vaší instalaci Altap Salamander 2.5 novou verzí salamand.exe (tu vybalíte z as25fix3.zip).
asdfales
Posts: 7
Joined: 30 Jan 2006, 20:10

Post by asdfales »

Je možné již zakoupit plugin WinSCP, případně je možné získat verzi Salamandera bez zobrazování okna s upozorněním, že je plugin neregistrovaný?
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Petr Solin »

Bohužel stránky jsou stále ve vývoji, pokročili jsme sice podstatně, ale hotové to ještě není. V půli listopadu by to mohlo být hotové.

Do té doby používejte prosím upravenou verzi Altap Salamander 2.5. Tato verze nebude až do 1.12.2007 zobrazovat okno s upozorněním, že je plugin neregistrovaný.

Download: http://www.altap.cz/fix25/as25fix4.zip

Instalace: přepište původní soubor salamand.exe ve vaší instalaci Altap Salamander 2.5 novou verzí salamand.exe (tu vybalíte z as25fix4.zip).
Jouda
Posts: 4
Joined: 30 Nov 2007, 22:04

Pošlete mi prosím as25fix3.zip

Post by Jouda »

Ahoj, ztratil jsem svoji zálohu. Postrádám soubor: as25fix3.zip

Pošlete mi as25fix3.zip prosím na email: tz(dot)jouda[at]centrum/dot\cz

Děkuji mnohokrát.

P.S. Mám Fix1, Fix2 a Fix4. Bohužel ne Fix3 :'(.
KarelII
Posts: 31
Joined: 30 Jan 2006, 10:03

Post by KarelII »

Myslím že už pomalu nadešel čas na as25fix5.zip :).
Post Reply