Ztráta nastavení FTP serverů

Hlášení chyb a problémů programu Altap Salamander. Buďte, prosím, ve svých popisech co nejpodrobnější a vytvořte pro každý incident nový příspěvek. Nevkládejte programem generovaná hlášení o pádu programu, pošlete je e-mailem.
Protlak

Ztráta nastavení FTP serverů

Post by Protlak »

Dobrý den,
nedávno mi zkolaboval systém na PC (data se zachovala) i se všemi FTP servery uloženými v Salamanderu. Bohužel přístupové údaje nemám nikde jinde napsány a potřeboval bych je nějak ze starého Salamandera dostat do jiného PC (nebo do jiného systému). Není někde na HDD soubor s uloženou konfigurací nebo něco podobného ? Děkuji.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Dobrý den, máte přístup k Registry starého počítače? Tam je uložena kompletní konfigurace Salamandera včetně pluginů.

Neexportoval jste si konfiguraci Salamandera z Registry do souboru pomocí příkazu Options > Export Configuration?
Protlak

Post by Protlak »

Jan Rysavy wrote:Dobrý den, máte přístup k Registry starého počítače? Tam je uložena kompletní konfigurace Salamandera včetně pluginů.

Neexportoval jste si konfiguraci Salamandera z Registry do souboru pomocí příkazu Options > Export Configuration?
Konfiguraci jsem nikdy neexportoval, ale mám přístup ke všem datům na HDD (z jiného PC). Pouze nejde nabootovat operační systém.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

V tom případě potřebujete software, který dokáže procházet Registry offline.
S jistotou vím, že to umí BART CD, jenom si nejsem jistý, jaká omezení má trial verze.

Potřebujete zachránit klíč s konfigurací Salamandera:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Altap\Altap Salamander 2.5
Tomas Kopal
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 132
Joined: 07 Dec 2005, 23:01
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Tomas Kopal »

Ja muzu doporucit Registry File Viewer, kterym se da s regsitry souboru zalohy OS dostat vse, co potrebujete. Pripadne se muzete podivat i na jine nastroje autora na http://www.mitec.cz/, napriklad Windows Registry Recovery vypada, ze by vam mohl pomoct, ale to uz jsem osobne nezkousel.
Petyas
Posts: 30
Joined: 27 Jun 2006, 09:00

Post by Petyas »

Nebylo by jednodussi pro pripady jako je tenhle, mit zabudovane v SS moznost Export/Import nastaveni FTP. Uz jsem to psal jako pozadavak na novou funkcionalitu a jak tak koukam, nejsem jediny kdo by takovou vlastnost ocenil. :D
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Mám dojem, že konkrétně tento problém by to neřešilo, protože naprosto stejně by posloužil export celé konfigurace Salamandera, který však uživatel neprovedl. Takže nepředpokládám, že by provedl jakýkoliv vnořený export.
vyrostek
Posts: 1
Joined: 30 Jan 2006, 08:35

Post by vyrostek »

Ja bych take uvital Export/Import popuze FTP nastaveni. Pro pripad kdy mam Salamander na vice pocitacich s ruznou konfiguraci, ale FTP nastaveni bych potreboval mit na vsech stejne ... Predem dekuji.
Post Reply