Altap Salamander 3.0

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
User avatar
MartinS
Posts: 114
Joined: 04 May 2006, 19:48
Location: Brno, Moravia

Altap Salamander 3.0

Post by MartinS »

Tak nám uběhly 4 měsíce od vydání PB87 a máme tady Beta 1 a abych pravdu řekl, čekal jsem za tu dobu troch více (doufám že se alespoň ta slíbená UAC elevace do finální verze dostane). Nikdy jsem se nezapojoval do vášnivých debat o pomalém vývoji, ale když už si mám verzi 3 koupit, ocenil bych alespoň ze strany vývojářů vyjádření, proč není možno implementovat některá drobná vylepšení, která zaberou jen minimální čas na implementaci, např:
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 3.0

Post by Jan Rysavy »

Zmíněný čas jsme věnovali přípravě prodeje verze 3.0 a dalších verzí. Jde o změny v účetnictví, databázi, prodejním webu. Od prodeje verze 2.0 nám prodejní systém neudržitelně zastaral, uživatelé již dnes nechtějí čekat na registrační klíče den, chtějí je obdržet ihned po zaplacení. Verze 3.0 je od verze 2.0 první verze, kde bude upgrade placený a museli jsem pro to naprogramovat technologické zázemí.

Navíc jde do háje kvalita služby SWREG, přes kterou odbavujeme nákupy pomocí kreditních karet. SWREG servery lagují, technická podpora je mizerná, interní SWREG servery, přes které taháme výpisy, lagují. Takže od verze 3.0 přecházíme na PayPal, což si vyžádalo další práci.

S UAC do verze 3 počítáme, chceme se podívat také na rychlost kopírování. Je možné, že UAC sklouzneme do 3.1, která bude v EAP verzi současně s 3.0, aby bylo možné technologii řádně otestovat.

Drobná zlepšení momentálně neřešíme, pouze chyby, jinak bychom verzi nevydali.
User avatar
MartinS
Posts: 114
Joined: 04 May 2006, 19:48
Location: Brno, Moravia

Re: Altap Salamander 3.0

Post by MartinS »

Díky za odpověď. Cením si toho, když vývojáři s uživateli na rovinu komunikují a AS je pro mne srdcová záležitost. Takže jen doufám, že se najde dost lidí jako já, kteří si upgrade koupí a nakopnou tak další vývoj...
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Altap Salamander 3.0

Post by Jan Rysavy »

Včera jsme se rozhodli, že dokončení prodejního systému o pár týdnů odložíme a budeme se od příštího týdne věnovat programování na Salamanderu, tak snad brzy ukážeme nějaké reálné výsledky. Díky za podporu :)
Post Reply