RSS - nastaveni delky historie

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.

Jak jste spokojeni s nastavenim RSS tohoto fora?

Vyhovuje mi soucasne nastaveni RSS.
2
40%
Prodlouzit historie RSS na jeden den ci vice.
0
No votes
Prodlouzit historie RSS na jeden tyden ci vice tydnu.
0
No votes
Prodlouzit historie RSS na jeden mesic.
2
40%
RSS vubec nesleduji.
1
20%
 
Total votes: 5

User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

RSS - nastaveni delky historie

Post by ino »

Zdravim,
toto forum sleduji predevsim pomoci RSS a to hned z nekolika duvodu: je to pohodlne, rychle, vyhledavatelne...

Z toho vsak vyplyva jeden neprijemny problem: soucasne nastaveni historie odesilanych prispevku v RSS ze serveru je tusim nejakych 12 hodin (pokud se nemylim). Potiz nastava v pripade, kdy se na vice nez techto 12 hodin nepripojim na internet. Tak mi unikaji nektere prispevky ci dokonce cele diskuze (jsou-li kratsiho charakteru). Takze je potom znacny rozdil mezi prispevky, ktere mam stazene pomoci RSS a prispevky ve foru na webu.

Je mozne nastavit periodu odesilanych RSS na delsi casovy usek (klidne i na nekolik dnu ci cely tyden)?

Diky ino
manison
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 216
Joined: 09 Dec 2005, 23:23
Location: Ceske Budejovice, Czech Republic
Contact:

Post by manison »

Pokud by se přistoupilo k prodloužení historie RSS kanálu tak jsem pro to, aby bylo vytvořeno několik samostatných kanálů s různou délkou historie. Když nemůžu delší dobu RSS sledovat, tak si následně otevřu hlavní stránku fóra v prohlížeči a všechny nepřečtené diskuze mám zvýrazněny.

Já jsem se současným řešením naprosto spokojen, proto hlasuji pro zachování současného stavu.

Znám jeden server, kde mají v RSS všechny publikované články od vzniku serveru (10 let, přes 1000 záznamů). Velikost takového kanálu je přes 500 KiB a pokud nemáte pevnou linku tak to při aktualizaci není úplně idální :)
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Post by ino »

manison wrote:Znám jeden server, kde mají v RSS všechny publikované články od vzniku serveru (10 let, přes 1000 záznamů). Velikost takového kanálu je přes 500 KiB a pokud nemáte pevnou linku tak to při aktualizaci není úplně idální :)
Toto je opravdu extremni reseni:)

Diky za postreh
Post Reply