[OT] Fórum: připojování obrázků k příspěvkům

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
Tomas Kopal
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 132
Joined: 07 Dec 2005, 23:01
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Tomas Kopal »

cincura.net wrote: BTW pokud tohle cte i TK, mohl by prihodit o jaka bezpecnostni rizika mu slo?
Cte. Jde o to, ze pokud si kdokoli muze na server uploadnout co chce, tak staci mala chyba v php kodu phpbb aby si to mohl i spustit. Pokud upload neni mozny, je tezsi pripadnou chybu i vyuzit.

Ale protoze umoznujeme avatary, tenhle problem uz stejne existuje, takze to zvazim a mozna i risknu a moznost attachmentu pridam. Uvidime, jake s tim pak budou zkusenosti...
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Tomas Kopal wrote: Cte. Jde o to, ze pokud si kdokoli muze na server uploadnout co chce, tak staci mala chyba v php kodu phpbb aby si to mohl i spustit. Pokud upload neni mozny, je tezsi pripadnou chybu i vyuzit.
Aha, takze spis jde o problem v moznosti zneuziti phpbb nez primo problem jako takovy spojeny obecne s timto.
Jiri {x2} Cincura
User avatar
jis
Posts: 451
Joined: 27 Jan 2006, 23:14
Location: Prague, Czech Republic

Re: OT:

Post by jis »

cincura.net wrote:'jis' je proste znamy nick.
No díky, doufám že snad alespoň trochu v dobrém :oops:
Servant Salamander byla moje úplně nejlepší investice do SW, tak se trochu snažím to zde vracet. Před 5 lety mne stál 819Kč a když si uvědomím jakých změn k lepšímu za tu dobu doznal, tak smekám.
Altap Salamander fan since 1998
User avatar
Mem
Posts: 202
Joined: 08 Mar 2006, 15:07
Contact:

Post by Mem »

jis wrote:...pravdou však je, že zde se avatary moc nenosí.
Njn, tak to napravíme ;-)
cincura.net wrote:Aha, takze spis jde o problem v moznosti zneuziti phpbb nez primo problem jako takovy spojeny obecne s timto.
A bohuzel na to, jak je phpBB rozsirene, se obcas clovek nestaci divit, jake prasacke kusy kodu se tam daji najit. Pred rokem a pul jsme tak prisli na jinem foru o dost velkou DB.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: OT:

Post by Jan Rysavy »

jis wrote:Servant Salamander byla moje úplně nejlepší investice do SW, tak se trochu snažím to zde vracet. Před 5 lety mne stál 819Kč a když si uvědomím jakých změn k lepšímu za tu dobu doznal, tak smekám.
Děkujeme Vám všem za pomoc s technickou podporou, moc nám to pomáhá. Je perfektní, když člověk přijde již k vyřešenému problému nebo k problému natolik rozjasněnému, že ho stačí "jen opravit". Jsme v rámci pilotního provozu tohoto fóra maximálně spokojeni s jeho fungováním.
User avatar
jis
Posts: 451
Joined: 27 Jan 2006, 23:14
Location: Prague, Czech Republic

Re: OT:

Post by jis »

Jan Rysavy wrote:Jsme v rámci pilotního provozu tohoto fóra maximálně spokojeni s jeho fungováním.
Sám za sebe musím říci, že mi toto fórum dává více než mohu sám poskytnout. Diskuse jsou fundované a člověk se tak stále učí. Ta pomyslná laťka, která je zde dost vysoko, asi cosi vypovídá o uživatelích Servant Salamandera :)
Altap Salamander fan since 1998
Post Reply