Čeština pro Altap Salamander 2.52

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
PepaR
Posts: 192
Joined: 09 Dec 2005, 18:48
Location: Brno, Czech Republic

Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by PepaR »

Chápu, že vávoj na AS pokračuje zběsilým tempem ;), ale stejně mě udivuje, jak nejsou schopni vývojáři vydat češtinu i přes několikaleté slibování. Udivuje mě to i z toho důvodu, že je to jejich rodný jazyk. Mě osobně je to jedno, protože AS mi v angličtině vyhovuje a docela i tuším co mi bude zodpovězeno (nabízí se varianta odpovědi: tvorba prioritnější funkce x nutnost vydat absolutně perfektní češtinu x velká vytíženost x nutnost tvorby nějaké speciální aplikaci pro budoucí lepší synchronizaci jazyka atd. atd.).

Každopádně nic proti Gteinovi ani vývojářům samotným, ale tím, že nevydali oficiální češtinu si tzv. marketingově s.r.u do vlastního hnízda. A je to škoda, protože AS je zajímavý produkt s obrovským potencionálem a velkou základnou příznivců. Nicméně i Ty to časem přestane bavit s tímto přístupem k vývoji ;(.

Držím Vám palce ať sa zlepšíte
PepaR

Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5197
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by Jan Rysavy »

Odstřihnul jsem do Váš příspěvek do samostatného vlákna, protože s existující češtinou od Gteina nemá moc společného.

Děkujeme za držení palců, pracujeme na tom.

Post Reply