Čeština pro Altap Salamander 2.52

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
User avatar
Gtein
Translator
Translator
Posts: 92
Joined: 08 Mar 2009, 09:15
Contact:

Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by Gtein »

Tak jsem dnes dokončil češtinu pro verzi 2.52 a můžete si ji stáhnout z mých stránek

http://www.gcestiny.unas.cz/

Starší verze najdete v archivu.
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Re: Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by zarevak »

Dobrá práce! - hlavně překlad DiskMapy, se kterým jsem si nevěděl pomalu radu ani já ;)

Jen malá poznámka: mám pocit, že nové české soubory jsou do remove.rlg souboru zapsány špatně - v mém případě se objevily hned na úvodu souboru a ne až v sekci [DelFiles]
User avatar
Gtein
Translator
Translator
Posts: 92
Joined: 08 Mar 2009, 09:15
Contact:

Re: Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by Gtein »

zarevak wrote:Dobrá práce! - hlavně překlad DiskMapy, se kterým jsem si nevěděl pomalu radu ani já ;)

Jen malá poznámka: mám pocit, že nové české soubory jsou do remove.rlg souboru zapsány špatně - v mém případě se objevily hned na úvodu souboru a ne až v sekci [DelFiles]
Zapsány tam jsou špatně proto, že jste neinstaloval češtinu do adresáře kam jste instaloval samotný Altap Salamander, ale změnil jste adresář pro instalaci češtiny na jiný než do kterého byla provedena instalace Altap Salamanderu.

Pokud nainstalujete češtinu do stejného adresáře do kterého jste instaloval Altap Salamander tak musí být vše v pořádku.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by Jan Rysavy »

S problematikou instalace češtiny asi neztrácejte zbytečně čas, brzy se tomu budeme věnovat.

Veliké díky za tak rychlý překlad 2.52 a provedení revize překladu.
Ciner
Posts: 5
Joined: 02 Jan 2006, 13:39
Location: Kutná Hora, CZ

Re: Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by Ciner »

Čeština je dobrá, jen nechápu, proč se autoři Salamandru už dávno nespojili s Gtainem a nepřevzali jeho češtinu přímo do programu. Už ji dělá několik verzí a dobře.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by Jan Rysavy »

Možná jste nenarazil na toto "Rejpalovo" vlákno?
Ciner
Posts: 5
Joined: 02 Jan 2006, 13:39
Location: Kutná Hora, CZ

Re: Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by Ciner »

Jan Rysavy wrote:Možná jste nenarazil na toto "Rejpalovo" vlákno?
Tak na tohle vlákno jsem opravdu ještě nenarazil, protože češtinu na nové verze hledám automaticky u Gtaina. Myslím, že je tam řečeno vše, tak už jen jednu poznámku (poslední). Pro uživatele, kteří ovládají angličtinu tak málo jako já, je lepší čeština s chybami než žádná, kdo umí dobře anglicky bude asi stále používat angličtinu i když bude k dispozici čeština.
Jinak je pro mě Salamander super nástroj.
jablko
Posts: 1
Joined: 21 Sep 2009, 01:17
Location: Bratislava
Contact:

Re: Čeština pro Altap Salamander 2.52

Post by jablko »

Dobrá práca :)
Post Reply