Procházení obsahu samorozbalovacích archivů v panelu

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
jsm
Posts: 12
Joined: 01 Dec 2013, 21:15

Procházení obsahu samorozbalovacích archivů v panelu

Post by jsm »

Zdravím,

existuje nějaká možnost zobrazení obsahu samorozbalovacího (exe) archivu v panelu tak, jak se děje s běžnými *.zip soubory? Něco na způsob, že běžným poklepáním/ENTERem by se exe standardně spustil, ale při použití klávesové zkratky např. CTRL + ENTER (či jakékoliv jiné) by se jeho obsah zobrazil v panelu jako běžný archiv. Napadá vás eventuálně nějaké jiné elegantní řešení?

Díky moc
Jirka
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Procházení obsahu samorozbalovacích archivů v panelu

Post by Jan Rysavy »

Plánujeme na to horkou klávesu, ale není to triviální změna, budou se muset oslovit všechny archivery, aby dané EXE zkusily vybalit. Pokud se jich přihlásí více, budeme muset nechat uživatele zvolit. Takže jsme se k implementaci zatím nedostali.

Řeším to zatím tak, že SOUBOR.EXE přejmenuji například v případě 7-Zip na SOUBOR.7Z a otevřu jej jako běžný archiv.
jsm
Posts: 12
Joined: 01 Dec 2013, 21:15

Re: Procházení obsahu samorozbalovacích archivů v panelu

Post by jsm »

Skvělé, díky za rychlou odpověď. Jsem rád, že se s tím počítá.

Ano, zatím to řeším podobně. V případě, že těch exe archivů mám více, tak si dočasně přidružím archivační program k exe, což mi umožní exe vylistovat i bez přejmenování. Jen mě už přestává to přejmenovávání a úprava konfigurace bavit :-).
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Procházení obsahu samorozbalovacích archivů v panelu

Post by AD7 »

Ak máte nainštalovaný WinRAR, tak prechádzanie súborov .EXE, bez premenovania by malo fungovať. :D
Post Reply