Komentáře nového fóra

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: URL v preview pri psani prispevku

Post by Jan Rysavy »

Jan Patera wrote:Ne vsichni jich maj tolik:-(
OSX? Nechodí Ctrl+LClick pro otevřené v nové záložce?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: subscribed topics

Post by Jan Rysavy »

Jan Patera wrote:Drive mi u threadu, do nichz jsem prispel, chodily na mail notifikace, kdyz se objevil novy prispevek. Nemylim-li se, rika se tomu (nyni?) subscribed topic. Nic mi vsak mailem nechodi :-(
Potvrzuji, nechodí to. Pokusíme se opravit, díky za info.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Komentáře nového fóra

Post by Jan Rysavy »

Tomas Kopal wrote:
zarevak wrote: - Uživatelé jsou vpravo a ne vlevo. Pokud procházím fórum na širokoúhlém monitoru, tak vidím příspěvek a až po otočení hlavy zjistím, kdo ho napsal. Uživatelé vlevo byly přirozenější
To je zase vec stylu, a s tim asi jeste neco delat budeme.
Na konci následujícího návodu jsou screenshoty s uživateli vlevo: http://www.phpbb.com/kb/article/prosilv ... s-on-left/
Raptor

Re: Komentáře nového fóra

Post by Raptor »

Jan Rysavy wrote:Rozumím, nové zkrátka neznamená nepřečtené, viz http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 95&start=0
Pro zobrazení nepřečtených příspěvků můžeme nainstalovat zmíněný mod.
A co pak teda znamena nove? Nove od kdy? Ode dneska? Od me posledni navstevy? Podle mne nesmyslna funkce.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Komentáře nového fóra

Post by Jan Rysavy »

Pokud správně chápu toto: http://www.phpbb.com/bugs/phpbb3/ticket ... t_id=27495 tak není vůbec jasné co to vlastně má dělat :roll:
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: URL v preview pri psani prispevku

Post by Jan Patera »

Jan Rysavy wrote:Nechodí Ctrl+LClick pro otevřené v nové záložce?
Aha, to jsem neznal. Diky.
BTW, koukam, ze mediaWiki (na rozdil od stareho fora), timto IMHO bugem trpi taky. Tak se to aspon nebude plest, az ji (pokud ji) rozjedete.
User avatar
stepand76
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 455
Joined: 16 Apr 2007, 21:22
Location: Pardubice, Czech Republic

Re: Komentáře nového fóra

Post by stepand76 »

Drazí přátelé, nezdá se vám, že se touto diskusí marní čas vývojářů Altapu? Mohli mezitím udělat kus práce. Třeba uvolnit neoficiální betaverzi k testování, kterou nám tak dlouho slibují :wink: Malinko souhlasím s tím konstruktérem auto motorů, kterého tu citoval p. Ryšavý. Je mi to šumák! Tedy až na RSS, to chci :D
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Komentáře nového fóra

Post by Jan Rysavy »

SelfMan wrote:Na titulke su zle linky na ikony o novych prispevkoch
Díky za postřeh, opraveno.
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Re: Komentáře nového fóra

Post by zarevak »

Aby mne stepand76 nekounsul, tak přinesu dobrou zprávu :) Můj popisovaný problém se zadáváním příspěvků (kdy poskakuje scrollbar textarey) vIE8 lze vyřešit přepnutím do Compatibility módu ;)

Té části s nepřečtenými/novými příspěvky nějak nerozumím. V phpBB 2.0 ta stránka zobrazila nepřečtené příspěvky bez problémů a tak se divím, že to v phpBB 3.0 nejde, přestože se mi správně označují nepřečtené příspěvky a vlákna (červené ikonky).
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Komentáře nového fóra

Post by Jan Rysavy »

zarevak wrote:Aby mne stepand76 nekounsul, tak přinesu dobrou zprávu :) Můj popisovaný problém se zadáváním příspěvků (kdy poskakuje scrollbar textarey) vIE8 lze vyřešit přepnutím do Compatibility módu ;)
V phpBB2 jsme na to měli nainstalovaný mod. Měli jsme tam modů minimálně 10 a momentálně nemáme jediný, protože se napřed snažíme rozdýchat maximum bez nich a následně nainstalovat nezbytné minimum. Z našeho polhledu největší slabina phpBB je to, že nemá pluginovou architekturu a veškeré mody se aplikují formou patchů ve zdrojovém kódu. Ty si pak různě konkurují a záleží na adminovi, jak šikovně to polepí dohromady. Noční můra pro administraci.
Last edited by Jan Rysavy on 02 Apr 2009, 15:50, edited 1 time in total.
Reason: Oprava citace.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Komentáře nového fóra

Post by Jan Rysavy »

zarevak wrote:Aby mne stepand76 nekounsul, tak přinesu dobrou zprávu :) Můj popisovaný problém se zadáváním příspěvků (kdy poskakuje scrollbar textarey) vIE8 lze vyřešit přepnutím do Compatibility módu ;)
Zlobí to (bez toho Compatibility módu) i na fóru http://www.phpbb.com/community/ ?
Momentálně běžíme na verzi phpBB 3.0.2, zatímco již existuje verze 3.0.4. Proto se ptám.
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Re: Komentáře nového fóra

Post by zarevak »

Jan Rysavy wrote:
zarevak wrote:Aby mne stepand76 nekounsul, tak přinesu dobrou zprávu :) Můj popisovaný problém se zadáváním příspěvků (kdy poskakuje scrollbar textarey) vIE8 lze vyřešit přepnutím do Compatibility módu ;)
Zlobí to (bez toho Compatibility módu) i na fóru http://www.phpbb.com/community/ ?
Momentálně běžíme na verzi phpBB 3.0.2, zatímco již existuje verze 3.0.4. Proto se ptám.
Boužel to zlobí i tam... (stejná instalace - Windows XP SP3 s IE8)

Zkoušel jsem to ještě pod Windows 7 Beta, ale tam to nezlobí :shock: Jinou instalaci IE8 teď po ruce bohužel nemám...

Stahuji Internet Explorer Application Compatibility VPC Image, tak pak dám vědět, jak je na tom tato kontrolní IE8 instalace.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Komentáře nového fóra

Post by Jan Rysavy »

To by stálo za vložení bug reportu do phpBB trackeru. Ne každý měl odvahu k nainstalování IE8 (zejména když jsem si přečetl, že vypadá v ještě horším stavu než Windows 7), takže to není odladěné. Chyba asi může být také na straně IE8.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: URL v preview pri psani prispevku

Post by Jan Rysavy »

Jan Patera wrote:BTW, koukam, ze mediaWiki (na rozdil od stareho fora), timto IMHO bugem trpi taky. Tak se to aspon nebude plest, az ji (pokud ji) rozjedete.
OT: MediaWiki je jasný kandidát. Teď už jen najít taktní způsob, jak tuto informaci podsunout našemu adminovi (wiki nemůže vystát). :D
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Komentáře nového fóra

Post by Jan Rysavy »

Marně se snažím pochopit, jak mají fungovat Bookmarks. Označit vlákno umím kliknutím na Bookmark topic v patičce stránky.
bookmarks.png
bookmarks.png (2.08 KiB) Viewed 9423 times
Čekal bych nějaký snadno přístupný seznam takto zabookovaných vláken. Místo toho jsem našel pouze User Control Panel > Overview > Manage bookmarks. Je to skutečně vše? Nenašel jste někdo něco dalšího? Na fóru phpBB také nic nenacházím.
Post Reply