Založky - budou nekdy?

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
nanit76
Posts: 2
Joined: 07 Oct 2014, 12:18

Založky - budou nekdy?

Post by nanit76 »

Pozdravujem vývojový tým ... záložky panelov, budú vôbec niekedy? Snáď posledný správca súborov, čo ešte nemá záložky a to návrh na ne som nielen ja osobne posielal pred 10 rokmi, to už je čo povedať, keď doteraz nie sú. Pluginov stihlo zmiznúť kopa, ale jedna funkcionalita ani po 10-tich rokoch nie je. Páni developeri, bude to niekedy? Je také ťažké zmeniť v premennej hWnd, ktorému sa budú posielať messages z toolbarových funkcií???
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Založky - budou nekdy?

Post by AD7 »

nanit76 wrote:Pozdravujem vývojový tým ... záložky panelov, budú vôbec niekedy? Snáď posledný správca súborov, čo ešte nemá záložky a to návrh na ne som nielen ja osobne posielal pred 10 rokmi, to už je čo povedať, keď doteraz nie sú. Pluginov stihlo zmiznúť kopa, ale jedna funkcionalita ani po 10-tich rokoch nie je. Páni developeri, bude to niekedy? Je také ťažké zmeniť v premennej hWnd, ktorému sa budú posielať messages z toolbarových funkcií???
Tiež sa pripájam.
Regi
Posts: 20
Joined: 13 Nov 2011, 20:21

Re: Založky - budou nekdy?

Post by Regi »

Rovnež čekám, tato funkce mi velmi chybí a obzvláště v poslední době se bez ní již nedokáži obejít…
Post Reply