Jako host mi nejde diskutovat

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
konelupy
Posts: 85
Joined: 18 Jul 2006, 09:06
Location: Turnov, Czech Republic

Jako host mi nejde diskutovat

Post by konelupy »

chce to po mně přihlášení :-(
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Ano, dočasně jsme zakázali anonymním uživatelům přispívat. Anglickou část fóra spamuje nějaký TC fanda a my potřebujeme pracovat na verzi 2.52 beta 1 místo promazávání spamu z fóra.

Omlouváme se za částečné přenesení nepohodlí na Vás -- uživatele.

Opatření je doufejme pouze dočasné.
konelupy
Posts: 85
Joined: 18 Jul 2006, 09:06
Location: Turnov, Czech Republic

Re: Jako host mi nejde diskutovat

Post by konelupy »

stejně už jste mě donutili se hlasit kvuli testum takze to bylo info jen kdyby jste to nevedeli
User avatar
SelfMan
Posts: 1143
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Post by SelfMan »

Jan Rysavy wrote:Ano, dočasně jsme zakázali anonymním uživatelům přispívat. Anglickou část fóra spamuje nějaký TC fanda a my potřebujeme pracovat na verzi 2.52 beta 1 místo promazávání spamu z fóra.

Omlouváme se za částečné přenesení nepohodlí na Vás -- uživatele.

Opatření je doufejme pouze dočasné.
Odporucam tuto informaciu docasne umiestnit do
http://forum.altap.cz/viewforum.php?f=10 Announcements and News
http://forum.altap.cz/viewforum.php?f=11 Sdělení a novinky
konelupy
Posts: 85
Joined: 18 Jul 2006, 09:06
Location: Turnov, Czech Republic

Post by konelupy »

Nebo udělat rovnou sekci pro diskuzi o vzhledu a fungování fóra ?
mimochodem krome soboty a nedele rano jsem tady skoro porad a to spamovani mi uteklo :-)
User avatar
zarevak
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 789
Joined: 04 Feb 2006, 16:49
Location: Prague, Czech Republic

Post by zarevak »

Nebylo o co stát. Co jsem zachytil já, tak nejdřív postnul odkaz na stránku se srovnáním AS2.5 a TC6.0 na webu Altapu s komentářem, jak je srovnání zastaralé a že TC 7.5 bude mít UNICODE, drobečkovou navigaci, modré z nebe a tak...

Jeho příspěvek byl smazán; načež založil další vlákno, kde si stežoval, jaká hrozná cenzura tu panuje s odkazem na obrázek jako důkaz, kde je jeho původní příspěvek. Toto vlákno již bylo také smazáno...
Raptor

Post by Raptor »

njn bohuzel mel ale v necem i pravdu a proto byl smazan ;-)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Souhlas, něčem měl pravdu a v něčem ne (například tvrzení, že 64b je v TC vyřešený problém). Kdyby byl vložen z registrovaného účtu, pravděpodobně by na fóru zůstal. Přiznávám, že na "diskuzi" s anonymy momentálně nemáme energii.

Edit: ještě poznámka k důvodu smazání. Důvodem nebyla kritika Salamandera (s tím umíme žít), ale jasný pokus vyvolat flame. Určitě si nefotíte své příspěvky na fórech, abyste je následně mohl ukazovat jako oběť cenzora :)
Post Reply