prejmenovani souboru v prostred nazvu

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
hasprik

prejmenovani souboru v prostred nazvu

Post by hasprik »

Dobry den
Da se nejak nastavit filtr pro prejmenovai souboru, aby vymenil znaky uprostred nazvu za jiny? Konkretne jmeno--cislo.* prejmenovat na jmeno-cislo.*
Diky
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Re: prejmenovani souboru v prostred nazvu

Post by cincura.net »

hasprik wrote:Dobry den
Da se nejak nastavit filtr pro prejmenovai souboru, aby vymenil znaky uprostred nazvu za jiny? Konkretne jmeno--cislo.* prejmenovat na jmeno-cislo.*
Diky
Pomoci Batch Rename (Ctrl-Shift-R) bez problemu. Napr.:

Code: Select all

(.+)--(.+)(.*) ==> $2-$1$3
.
Jiri {x2} Cincura
hasprik

Post by hasprik »

Ctrl+Shift+R - hezka vychytavka :-)
Ale nejak nemuzu prijit na to, jak vyresit prejmenovani na vic souboru. Kdyby byly tri, tak je proklikam, ale 1500 uz je preci jen docel avysoky cislo ;-)
Asi jsem nejak pomalejsi, ale ty znacky jsem nejak nepochopil; slo by to nejak polopatystyctejc :-)
Diky
Guest

Post by Guest »

SAKRA; NE NA VIC SOUBORU, ALE PRO VIC SOUBORU
hasprik

Post by hasprik »

Dam priklad.
Mam soubor : kapa-0-50--0001.jpg . Posledni 4 cisla jsou poradova ostatni je nazev. No ated bych potreboval vymyslet to seskupeni znaku pro vymenu, aby se to jmenovalo kapa-0-50-0001.jpg. Zkousel jsem to ted vykoumat podle helpu, ale nejak se mi to nedari :-(
Diky
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

hasprik wrote:Ctrl+Shift+R - hezka vychytavka :-)
Ale nejak nemuzu prijit na to, jak vyresit prejmenovani na vic souboru. Kdyby byly tri, tak je proklikam, ale 1500 uz je preci jen docel avysoky cislo ;-)
Asi jsem nejak pomalejsi, ale ty znacky jsem nejak nepochopil; slo by to nejak polopatystyctejc :-)
Diky
Staci vybrat vsechny soubory, ktere chci prejmenovat (mezernikem/Insertem). Pak Batch Rename a je to.
Jiri {x2} Cincura
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

hasprik wrote:Dam priklad.
Mam soubor : kapa-0-50--0001.jpg . Posledni 4 cisla jsou poradova ostatni je nazev. No ated bych potreboval vymyslet to seskupeni znaku pro vymenu, aby se to jmenovalo kapa-0-50-0001.jpg. Zkousel jsem to ted vykoumat podle helpu, ale nejak se mi to nedari :-(
Diky
No v tomhle pripade staci nahradit '--' za '-', jinak jsou ta jmena stejna.
Jiri {x2} Cincura
hasprik

Post by hasprik »

no jo uz to bezi; odpoledne tady bylo nejky divny pdnebi nebo co a fakt to neslo :twisted:
Diky moc
Post Reply