číslování verzí

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
Kája

číslování verzí

Post by Kája »

verze 2.51 a verze 1.52 se možná mohou uživatelům co v tom nejsou zběhlí plést. Co zauvažovat - z marketingových důvodů - přejmenovat verzi 2.52 rovnou na 3.00? Jinak když sem jednou za půl roku zavítám, mám pocit, že vývoj stojí a nic se neděje.. chjo..
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

Přečíslování verzí už jednou bylo. Dělat to znovu kvůli někomu, kdo nemá přehled - tj. nemá zájem o program - mi připadá zbytečné. Nic proti vám.
Ελληνικά rulez.
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

Nemyslim, ze aktualni cislovani je spatne. Vlastne bych rekl, ze docela dobre reflektuje zmeny, ktere se deji resp. jejich velikost.
Jiri {x2} Cincura
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

A jako konzument na trhu softwaru mám určitý odpor k velkým skokům mezi verzemi a připadá mi to spíš jako praktika nabubřelých společností jako Microsoft a Adobe.

K věci zdánlivého zamrznutí vývoje, podpořil bych návrh v http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=2704:
PepaR wrote:Ještě mi to endá abych endodal. Možná by nebylo na ěkodu, někde v záhlaví hlavní stránky Altapu umístit nějaký minibrowser bar, kde by bylo napsano na šem pravě děláte a kolik je procentuelně hotovo.
Ελληνικά rulez.
User avatar
SelfMan
Posts: 1143
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Post by SelfMan »

ether wrote:A jako konzument na trhu softwaru mám určitý odpor k velkým skokům mezi verzemi a připadá mi to spíš jako praktika nabubřelých společností jako Microsoft a Adobe.
To bude asi tym, ze oni pouzivaju len integer a altap aj float :D
Post Reply