problém s instalací full verze

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
panacek

problém s instalací full verze

Post by panacek »

Zdravím všechny.
Mám nainstalovanou standardní verzi AS 2,5. V pokušení vyzkoušet Eroiica Viewer jsem stáhl full verzi a spustil její instalaci. Vyskočila na mne hláška, že mám odinstalovat již nainstalovanou verzi a zachovat při tom nastavení a registrační klíč. Jenže, po této operaci (pravděpodobně až po této operaci) není možné odinstalovat AS standardní cestou. To znamená, že tato možnost chybí v možnostech "Přidat nebo odebrat programy". Nechme stranou, že to není zrovna standardní chování, které by se mělo změnit. Mám smazat adresář AS (vyjma klíče)?

Díky za každou případnou radu. A ještě větší díky za odkaz na informace o Eroiica Viewer. Když už to nemůžu vyzkoušet... :wink: . Také by mne zajímalo, je-li tento plugin stále ve vývoji.
panacek

Re: problém s instalací full verze

Post by panacek »

panacek wrote:Zdravím všechny.
Mám nainstalovanou standardní verzi AS 2,5. V pokušení ...
Je to asi špatně zařazený příspěvek, ale vlastně nevím kam ho vrazit. Hlavně mě zajímají informace o tom pluginu.
Jan Patera
Plugin Developer
Plugin Developer
Posts: 707
Joined: 08 Dec 2005, 14:33
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Re: problém s instalací full verze

Post by Jan Patera »

panacek wrote:A ještě větší díky za odkaz na informace o Eroiica Viewer. Když už to nemůžu vyzkoušet... :wink: . Také by mne zajímalo, je-li tento plugin stále ve vývoji.
Ano, Eroiica Viewer plugin je stale ve vyvoji.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: problém s instalací full verze

Post by Jan Rysavy »

panacek wrote:Jenže, po této operaci (pravděpodobně až po této operaci) není možné odinstalovat AS standardní cestou. To znamená, že tato možnost chybí v možnostech "Přidat nebo odebrat programy".
Dobrý den. Pokud správně chápu situaci, tak jste:
1. nainstaloval AS2.5 Standard.
2. pokusil se instalovat AS2.5 Full, ale instalační program si vynutil přerušení instalace
3. pokusil se odinstalovat AS2.5 pomocí "Přidat nebo odebrat programy", ale nenašel položku Altap Salamander 2.5

Nejsem problém schopen navodit. Zkuste prosím Salamandera odinstalovat pomocí menu Start > Programy > Altap Salamander 2.5 > Uninstall Altap Salamander 2.5 a dejte nám vědět.
Sigi
Posts: 45
Joined: 31 Dec 2005, 17:26
Contact:

Post by Sigi »

Pokud tato nabidka v menu start neexistuje, tak jeste zkuste najit a spustit C:\Program Files\Altap Salamander 2.5\remove\remove.exe (pokud jste nechal standardni instalacni cestu)
panacek

Post by panacek »

Zdravím všechny,
jako obvykle, jedná se o "problém", který jsem zapříčinil já. Děkuji Sigimu za jasnou radu.

Skutečně pravděpodobně nešlo o problém programu, protože nebyl nainstalován standardní cestou (asi). Nejspíš došlo k tomu, že jsem po reinstalaci systému pouze přeusunul zazálohovanou složku se Salamenderem. Tím se myslím vysvětlují všechny problémy co nastali při instalaci. Ve chvíli kdy jsem zkoušel novou instalaci jsem si to neuvědomil. Takže žádná chyba programu.

Ještě jednou díky všem, teď zkusím ten prohlížeč.

Máte to těžké, ALTAP teame :-).

Případné dotazy nebo příspěvky k tomu pluginu už budu směřovat přímo do sekce pluginů.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

panacek wrote:Případné dotazy nebo příspěvky k tomu pluginu už budu směřovat přímo do sekce pluginů.
Samostatná sekce pluginů zde neexistuje. Příspěvky týkající se pluginů prosím vkládejte do sekcí "Problémy a jejich řešení", "Návrhy na zlepšení" nebo "Obecná diskuse". Příspěvek můžete v Subjectu označit například "PictView: problém s ...".
Post Reply