RSS - chybí obsah zpráv, a to je nemilé

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

RSS - chybí obsah zpráv, a to je nemilé

Post by ino »

Zdravím,
právě jsem zjistil, že od pondělního poledne se nezobrazují obsahy zpráv v RSS, pouze název příspěvku a odkaz na něj.

Sleduji celé fórum (jak české, tak i anglické) právě pomocí RSS zpráv a u témat, která mne zajímají proklikávám na stránky fóra. Používám také RSS správy k prohledávání témat (je to rychlejší a přehlednější než v phpBB).

Proto doufám, že to není schválně, že je to pouze chyba v nastavení odesílaný zpráv na straně fóra.

Nebo chcete zvýšit návštěvnost a zátěž serveru? Dobře si vzpomínám na to množství výpadků z dob začátků provozování fóra a s chybami synchronizace času, kdy nebylo možno přidávat žádné příspěvky...
Last edited by ino on 24 Apr 2007, 07:12, edited 1 time in total.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: RSS - chybí obsah zpráv, a to je nemilé

Post by ino »

ino wrote:Zdravím,
právě jsem zjistil, že od pondělního poledne se nezobrazují obsahy zpráv v RSS, pouze název příspěvku a odkaz na něj.
Fain, tak dnešní zpráva již přišla i s obsahem příspěvku. To mi spadl kámen ze srdce.
Tomas Kopal
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 132
Joined: 07 Dec 2005, 23:01
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

Post by Tomas Kopal »

Zadnou zmenu ohledne RSS kanalu jsme v posledni dobe nedelali a ani zatim neplanujeme. Zvysovani zateze serveru je to posledni, co bychom si prali...
Predpokladam, ze problem byl patrne nekde jinde, nez na nasem serveru.
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Post by ino »

Tomas Kopal wrote:Predpokladam, ze problem byl patrne nekde jinde, nez na nasem serveru.
To je mi právě záhadou, pro čtení RSS zpráv používám Operu, ve které jsem neprováděl žádné úpravy v konfiguraci. Jediné co vidím je, že poslední standardní zpráva přišla v 23. duben 2007 11:41:57 a další 23. duben 2007 13:24:00 až do 23. duben 2007 23:51:16 neobsahovali tělo zprávy, pouze link do fóra, jak jsem popsal v prvním příspěvku, který mi už zase přišel celý i s tělem zprávy.

Nu což, jestli to byl "lokální mrak", tak už je pryč, a zase svítí sluníčko Image
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

ino wrote:Nu což, jestli to byl "lokální mrak", tak už je pryč, a zase svítí sluníčko Image
Tady je pekelně zataženo ;-)
cincura.net
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2005, 17:30
Location: a step further
Contact:

Post by cincura.net »

ino wrote:pro čtení RSS zpráv používám Operu
OT:

Podarilo se nekomu premluvit Operu, aby zpravy zobrazovala v threadech? Ona hleda v RSS identifikace threadu, ktere tam samozrejme nejsou. Prohlizet to jednu za druhou je naprd.

Nepredpokladam, ze by to asi slo (coz me stve), nebot ani maily neumi zobrazovat podle subjectu v "threadu", kdyz chybi hlavicka References:.
Jiri {x2} Cincura
Post Reply