Dík za Salamandra

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
Marek Boháč

Dík za Salamandra

Post by Marek Boháč »

Nevím, jestli to sem patří, ale chtěl jsem nějak vyjádřit svou svou spokojenost a jiné vhodné místo jsem pro to nenašel. Salamandra (momentálně 2.5RC2) používám poměrně hodně v práci i doma a nemůžu si vzpomenout, že bych u něj byl někdy s něčím vyloženě nespokojený. Naopak, vždycky mě (příjemně) překvapí, když si v nějaké situaci říkám "teď by bylo fajn, aby po kliknutí sem to udělalo to a to" a ono to tak opravdu je. Takže díky a přeju (si ;) i vám), ať je tento program stále tak kvalitní, jak jej vnímám já.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Děkujeme za motivující příspěvek :)
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

mate me sympatie

Post by fraktik »

Taky jsem hledal misto pro podobne vyjadreni ;-)

PS: Rad bych podporil - ale na studenta je 800,- preci jen stale trosku moc.
Ale doufam, ze presvedcim (casem) svou neziskovku, aby vas taky trosku zasponzorovala (zatim tam vsichni jedou na TC a odmitaji pochopit vyhody pokroku)
:lol:

BTW:
Setkal jsem se s nim poprve v prvaku na FAV/ZCU (6 let zpet) a od te doby ho pouzivam (kolega/kamarad je dokonce skalni zastance jednickove verze jako nejdokonalejsiho filemanageru).
Pri porizeni vlastniho pc jsem si sam zacal kopirovat key a ani jsem netusil, ze to neni nelegalni!
:twisted:
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: mate me sympatie

Post by Jan Rysavy »

fraktik wrote:ale na studenta je 800,- preci jen stale trosku moc
Víte o možnosti zakoupit EDU verzi Salamandera do školy? Za cenu jedné licence dostane škola neomezenou multilicenci pro všechny studenty a zaměstnance. Mohou Salamandera provozovat ve škole, na internátu, koleji i doma. Považujeme to za super nabídku, cena je skutečně symbolická.

EDU verze nemá proti plné verzi žádná omezení.
Post Reply