Prohlížení mdb souborů

Zde můžete volně diskutovat o programu Altap Salamander. Ptejte se, odpovídejte a vyjadřujte své názory. Prosíme, nevkládejte sem hlášení problémů či návrhy na nové funkce.
Radek

Prohlížení mdb souborů

Post by Radek »

Chtěl jsem se zeptat, jestli plánujete přidat prohlížení mdb souborů pře plugin.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Pokud si o podporu tohoto formátu budou uživatelé psát a bude k dispozici dokumentace, je to reálné.
User avatar
Mem
Posts: 202
Joined: 08 Mar 2006, 15:07
Contact:

Post by Mem »

Také se připojuji, mdb je totiž pořád MS udržované a využívané i pro nové věci (třeba konfigurace ASP.NET aplikací), takže DB plugin, který umí perfektně DBF, se sice také ještě hodí, ale MDB už by se šiklo taky (je zde ale samozřejmě problém s tím, že zatímco DBF je jedna tabulka, MDB obsahuje více tabulek, view, procedur apod., takže i pokud by se omezil prohlížeč jen na tabulky, musel by tam přibýt nějaký výběr)
penny

Post by penny »

Konfigurace ASP.NET aplikaci je v mdb souboru??? Ty ses zblaznil?
User avatar
Mem
Posts: 202
Joined: 08 Mar 2006, 15:07
Contact:

Post by Mem »

penny: Ty sis nečetl pravidla pro přispívání do diskuzí? U mě jsi takhle jen hloupý hulvát, který navíc neumí ani položit srozumitelnou otázku (na co se vlastně ptáš? Nebo snad zpochybňuješ, co jsem napsal? V tom případě si doplň vzdělání, ale skutečně bych uvítal spíš normální dotaz než takovéhle výkřiky)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Je MDB otevřený a zdokumentovaný formát? Existují nějaké volné nebo LGPL parsery pro MDB?
User avatar
SelfMan
Posts: 1144
Joined: 05 Apr 2006, 20:51
Contact:

Post by SelfMan »

Jan Rysavy wrote:Je MDB otevřený a zdokumentovaný formát? Existují nějaké volné nebo LGPL parsery pro MDB?
MDB je MS Format a zdokumentovany myslim urcite bude.
V kazdom pripade na pracu s MDB staci v systeme nainstalovany MDAC.
TC ma uz svoj plugin xBaseView http://www.xbaseview.com/.
Post Reply