Zástupci a interní prohlížeč

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Miroslav Novosad
Posts: 60
Joined: 04 Feb 2006, 13:14
Location: Ostrava

Post by Miroslav Novosad »

Stepan wrote:To, že takové chování musí být volitelné je bez debat. Otázkou je jaké bude výchozí nastavení...
Jenom aby bylo úplně jasno. Neměl jsem nic proti přepínači, jenom jsem chtěl vysvětlit, že na takovém chování nevidím nic matoucího, ale Stepan na to kápnul s tím PE viewerem líp. Jsem rád, že jsme se shodli :-)
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Post by Ether »

Heh. Rozhodl jsem se trochu oživit toto staré vlákno. Zrovna jsem se koukal na pár zástupců a napadlo mě, že by se mohl vytvořit plug-in pro prohlížení .lnk souborů (něco jako Multimedia Viewer). A nevidím žádný důvod, proč by potom v prohlížecím okně nemohl být příkaz pro prohlídnutí cíle souboru, případně s dalším příkazem pro zaměření cíle v panelu. Tato koncepce by podle mě usnadnila správu zástupců (kupř. nabídka Start) a přitom přidala funkcionalitu žádanou v tomto vlákně.

Vím, že SDK už mám k dispozici, a teoreticky si můžu takový plug-in vytvořit sám, ale na svou obhajobu musím říct, že s Visual C nemám žádné zkušenosti. Takže tento nápad deleguju některému z aktivnějších jedinců. :wink:

Pro úplnost dodávám odkaz na formát .lnk souboru: http://mediasrv.ns.ac.yu/extra/fileform ... ortcut.pdf
fraktik
Posts: 209
Joined: 27 Apr 2007, 12:13
Location: cz
Contact:

Post by fraktik »

ether wrote:Zrovna jsem se koukal na pár zástupců a napadlo mě, že by se mohl vytvořit plug-in pro prohlížení .lnk souborů (něco jako Multimedia Viewer). A nevidím žádný důvod, proč by potom v prohlížecím okně nemohl být příkaz pro prohlídnutí cíle souboru, případně s dalším příkazem pro zaměření cíle v panelu. Tato koncepce by podle mě usnadnila správu zástupců (kupř. nabídka Start) a přitom přidala funkcionalitu žádanou v tomto vlákně.
Souhlas :wink:
Post Reply