Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by tukanos »

Další věc na kterou jsem narazil a popravdě nechápu, proč to nevadilo někomu předemnou je pohyb více položek z user menu najednou. Pokud mám košatý strom podpoložek a chci to najednou přesunout na jinou pozici je to přes gui věc zhola nemožná neb bych s tím strávil hodiny a hodiny. Jediná možnost je opět přes registry.

Nebo se pletu, je zde nějaká možnost?
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by AD7 »

Chcelo by to možná jednoúčelovú utilitku. :D

Inak, jak "košatý" je ten strom? Screenshot, please...
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by tukanos »

Možná si na to něco udělám, ale teď nevím kam dříve skočit.

Ještě to není hotové, ale až bude tak sem přidám. Je to hodně pracné vytvořit, tak se snažim to udělat co nejuniversálněji.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by Ether »

Myslím, že to vadilo více lidem před vámi (včetně mě), ale asi ne všichni mají tolik položek, aby to nezvládli udělat po jednom. :)
Ελληνικά rulez.
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by tukanos »

Takže už jsem trošičku postoupil. Mám jednu zemi, kterou bych rád namapoval.
Ještě mě chybí podobně 5 zemí. Úplně se mě do toho nechce, ale asi nic jiného nezbývá.
Attachments
User_menu_jedna_zeme_v2.gif
User_menu_jedna_zeme_v2.gif (14.92 KiB) Viewed 10062 times
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by AD7 »

Vskutku hodne "košatý strom". :shock:
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by tukanos »

Chci aby mě salamander výrazně ulehčil práci a tohle je nezbytně nutné a denní chléb. Budu chtít jestě na serverech ze salamandru spouštět baťáky, takže to ještě bude dost práce.

Trpím tady při vytváření jednotlivých položek. Abych shrnul co mě chybí a nebo výrazně překáží při tvorbě menu:

- absence kopírování položek, že je člověk musí vytvářet znova a znova dokola
- absence možnosti označení a následného přesunu více položek najednou
- možnost vytváření položek na místě kde se nachází kurzor a ne na konci celého menu, když je dlouhé znamená to opravdu hodně přejíždění
- možnost zvětšení konfiguračního okna - člověk to musí dělat v pevně definovaném okně místo toho, aby si to zvětšil a měl přehled o celém menu

Doufám, že se vývojáři pochlapí a tohle sfouknou co nejdříve :P
Raptor

Re: Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by Raptor »

Vzhledem k tomu, ze na Unicode se ceka uz 10 let a nic, tak dost pochybuju, ze by se nekdo zabyval timto ;-) Osobne bych toto vyresil vytvorenim reg souboru a importem do registru. Bylo by to hotove za mnohem mene casu a s mensimi problemy.
User avatar
tukanos
Posts: 410
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Re: Označení více položek v User Menu a pohyb s nimi

Post by tukanos »

Raptor wrote:Vzhledem k tomu, ze na Unicode se ceka uz 10 let a nic, tak dost pochybuju, ze by se nekdo zabyval timto ;-) Osobne bych toto vyresil vytvorenim reg souboru a importem do registru. Bylo by to hotove za mnohem mene casu a s mensimi problemy.
No kdybych to dělal pouze pomocí gui tak bych si to hodil. To je na tento účel naprosto nepoužitelne a jak jsem již psal dříve jediná schůdná cesta je jedine přes registry.
Post Reply