Zlepšení informovanosti a komunikace s uživateli

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
tukanos
Posts: 354
Joined: 21 Dec 2005, 19:14

Zlepšení informovanosti a komunikace s uživateli

Post by tukanos »

Je to vlastně variace na téma http://forum.altap.cz/viewtopic.php?f=7 ... lla#p12461

Myslím, že by AS teamu dost zjednodušilo život a uklidnilo uživatele jak se věci vyvíjejí a postupují. Chápu, že je to i časově náročné na začátku, ale v dlouhodobém měřítku si myslím, že se Vám to musí vrátit.

Co mám přesně na mysli? Používám Rubymine a ti mají nejen pěkný blog o novinkách, ale hlavně mají roadmap pěkně zvýrazněnou sytaxí, co je už hotovo - http://confluence.jetbrains.com/display ... nt+Roadmap. Chápu, že je určitě těžké se srovnávat s Jetbrains, ale je to opravdu super, že člověk vidí co se dějě a také vidí hned EAP release.

Místo statického http://www.altap.cz/salamander/roadmap/ by bylo pěkné, aby lidé měli přehled na čem se teď pracuje a v jaké fázi to nyní je. A hlavně by to při použití správných nástrojů bylo stále aktualní a nebylo by to potřeba vůbec udržovat, což vás určitě stojí nemalé úsilí.

Spolu s tím by bylo pěkné vidět váš TODO list a priority na něm o čem uvažujete. Myslím, že by Vám to i mohlo přilákat nové uživatele.