Two Drive Bars a málo místa

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
Hony
Posts: 13
Joined: 19 Dec 2005, 21:57
Location: Děčín, Czech Republic
Contact:

Two Drive Bars a málo místa

Post by Hony »

Mám několik připojených síťových disků a zapnutou volbu "Two Drive Bars", bohužel se mi tam další ikonky (disky) už nevejdou.
Image
Potřeboval bych aby měl tenhle toolbar aspoň 2 řádky. Nebo něco podobného. Jen ne žádné "skrolování" toolbaru či něco podobného.

Neřešilo se to už někde na fóru?
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Chtělo by to naučit lištu zalomit obsah do více řádků nebo na konec lišty vložit šipku, pod kterou by byla dostupná tlačítka, co se na lištu nevešla (viz std. toolbar).

V tomto případě by asi elegantnější řešení bylo to zalamování do více řádků. V případě ostatních lišt naopak varianta s šipkou.
User avatar
Hony
Posts: 13
Joined: 19 Dec 2005, 21:57
Location: Děčín, Czech Republic
Contact:

Post by Hony »

Jan Rysavy wrote:Chtělo by to naučit lištu zalomit obsah do více řádků nebo na konec lišty vložit šipku, pod kterou by byla dostupná tlačítka, co se na lištu nevešla (viz std. toolbar).

V tomto případě by asi elegantnější řešení bylo to zalamování do více řádků. V případě ostatních lišt naopak varianta s šipkou.
Určitě zalamování do více řádků :wink:
A plánuje se něco takového?
Trust no one!
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Jedná se o práci určitě na týden. V rámci aktualizace GUI pro Windows XP/Vista (například vzhled menu) by to bylo dobré provést. Mám tím na mysli Servant Salamander 3.0.
Rada
Posts: 43
Joined: 09 Dec 2005, 16:34
Location: Brno, Česko

Post by Rada »

trošku si rypnu... toto by jistě vyřešil větší monitor ;-)
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5231
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Post by Jan Rysavy »

Případně zapnout pouze jednu Drive Bar. Samozřejmě jde pouze o obcházení problému.
User avatar
Hony
Posts: 13
Joined: 19 Dec 2005, 21:57
Location: Děčín, Czech Republic
Contact:

Post by Hony »

Rada wrote:trošku si rypnu... toto by jistě vyřešil větší monitor ;-)
No je mi to jasný :) , vždyť Salamander neprovozuji ani maximalizovaný (a ani nechci, dostal bych tam stejně jen o jeden disk víc). Ale asi to opravdu nebude to pravé ořechové :D

A navíc, na notebooku fakt nevím jak vyřešit ten větší monitor :D :D .
Last edited by Hony on 18 May 2006, 21:26, edited 1 time in total.
Trust no one!
User avatar
Hony
Posts: 13
Joined: 19 Dec 2005, 21:57
Location: Děčín, Czech Republic
Contact:

Post by Hony »

Jan Rysavy wrote:Případně zapnout pouze jednu Drive Bar. Samozřejmě jde pouze o obcházení problému.
To je opravdu jen obcházení a navíc ne moc šťastné. Změna závisí na tom jaký panel je právě aktivní (pracuji v pravém -> potřebuji nastavit jiný disk v levém -> musím se na něj přepnout -> kliknout na Drive Bar). Tohle řešení se mi opravdu nelíbí. Proto taky používám volbu Two Drive Bars :) .
Trust no one!
Post Reply