FTP klient - cesty obsahující dvojtečku

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Radek.
Posts: 1
Joined: 25 Jun 2014, 13:00

FTP klient - cesty obsahující dvojtečku

Post by Radek. »

Dobrý den,

při práci s PLC jsem opakovaně narazil na problém, že FTP plugin není v panelu schopný zapisovat do složky a měnit cestu, pokud tato obsahuje dvojtečku (":").
To bohužel brání při síťové komunikaci a údržbě řady PLC běžících na VxWorks, které mají logické disky namapované s cestami začínajícími třeba na "c:\", "f:\web" a podobně. Funguje to tak už léta a konkurenční FTP klienti tento problém historicky nemají.

Prosím o zvážení brzké opravy, příčí se mi kvůli práci sahat na řešení od konkurence... :wink:
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: FTP klient - cesty obsahující dvojtečku

Post by Petr Solin »

Zkoušel jsem adresář s dvojtečkou na linuxu a FTP s nim funguje bez potíží. Takže problém bude asi jinde. Zkuste mi pro začátek poslat log po té, co zkusíte neúspěšně vstoupit do adresáře s dvojtečkou. Log: pravé tl. myši v prazdném místě panelu, příkaz Show Log. Jestli jsou to citlivá data, pošlete to emailem (petr.solin@altap.cz). Případně pošlete i log z jiného FTP, kde se vstup do adresáře povede, ať je vidět, co děláme jinak. Díky!
Post Reply