Hledání souborů - ignorovat junction points

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Raptor

Hledání souborů - ignorovat junction points

Post by Raptor »

Bylo by složité implementovat do hledání featuru, aby se ignorovaly junction pointy?

O co mi jde - mám třeba v práci v rootu disku C namapovány cesty na aplikační servery, kam často chodím. Ale někdy potřebuju hledat soubory na disku a nechci, aby se AS snažil prohledávat servery jen proto, že tam mám "virtuální adresář".
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Hledání souborů - ignorovat junction points

Post by Ether »

Co třeba Options > Ignore Directory List...?
Ελληνικά rulez.
Raptor

Re: Hledání souborů - ignorovat junction points

Post by Raptor »

Dovolím si lehce vykopnout tento thread. Ano, jak dobře poradil Ether, je řešením přidat na seznam ignorovaných složek to, co potřebuji. Ale bohužel to nese sebou jedno negativní - nelze vyhledávat v tomto adresáři, pokud jsem v něm.

Moje představa je tato:
-přidám do výjimek složku c:\SHARED
-pokud hledám v rootu na disku C, ignoruji složku SHARED a hledám všude jinde
-pokud již do této složky vlezu a jsem třeba v C:\SHARED\DATA, nebo jen v C:\SHARED a chci hledat, tak opravdu hledám

Jinými slovy, blokované složky by se měly brát vzhledem k tomu, kde se právě nacházím. Pokud jsem v ní, restrikce se neaplikuje.
User avatar
Ether
Posts: 1471
Joined: 10 May 2007, 16:08
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Hledání souborů - ignorovat junction points

Post by Ether »

+1, na tohle jsem taky párkrát narazil.
Ελληνικά rulez.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Hledání souborů - ignorovat junction points

Post by Petr Solin »

Považujeme to za dobrý nápad, proto jsme to dali do nové verze. Seznam ignorovaných složek zabírá jen na obsažené složky, tedy ne na složky, ve kterých začíná hledání.
Raptor

Re: Hledání souborů - ignorovat junction points

Post by Raptor »

Parada, diky
Post Reply