Úprava Plug-inu FTP

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
Pítí

Úprava Plug-inu FTP

Post by Pítí »

Myslím si, že by nebylo odvěci zamyslet se na předělání pluginu FTP ve smyslu...

+ pamatování si hodnot, jaké jsem zaškrt minule např. zaškrt-li jsem Overwrite, tak se to automaticky vybere, když už nelze přímo v nastavení zaškrtnout volbu neptat se při přesání
+ možnost lowercase filename
User avatar
ino
Posts: 440
Joined: 09 Dec 2005, 14:59
Location: Brno, Czech Republic

Re: Úprava Plug-inu FTP

Post by ino »

Pítí wrote:Myslím si, že by nebylo odvěci zamyslet se na předělání pluginu FTP ve smyslu...
buďme rádi, že se povedlo teamu pracujícímu na salamandrovi dokončit FTP plugin ve funkční podobě, který je jak věřím stále ve vývoji
+ pamatování si hodnot, jaké jsem zaškrt minule např. zaškrt-li jsem Overwrite, tak se to automaticky vybere, když už nelze přímo v nastavení zaškrtnout volbu neptat se při přesání
tato možnost tam je - checkbox (zátrržítko) "Apply to all operation with the same error now". Ovšem je fakt, že trvá poměrně dlouho, než se zobrazí dialogové okno "Target File Already Exist"...
+ možnost lowercase filename
co přesně si pod tímto představuješ?
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Úprava Plug-inu FTP

Post by Petr Solin »

Pítí wrote:+ pamatování si hodnot, jaké jsem zaškrt minule např. zaškrt-li jsem Overwrite, tak se to automaticky vybere, když už nelze přímo v nastavení zaškrtnout volbu neptat se při přesání
Ten dialog pro přepis je zjevně příliš komplikovaný, máme v plánu ho zjednodušit. V současné verzi pro automatický přepis vyberte Overwrite v combu If this error occurs again.
Pítí wrote:+ možnost lowercase filename
Máme to v plánu dopsat.
Petr Solin
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 1112
Joined: 08 Dec 2005, 09:13
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Úprava Plug-inu FTP

Post by Petr Solin »

ino wrote:tato možnost tam je - checkbox (zátrržítko) "Apply to all operation with the same error now". Ovšem je fakt, že trvá poměrně dlouho, než se zobrazí dialogové okno "Target File Already Exist"...
Tento checkbox je platný jen pro chyby, které už nastaly (netýká se chyb budoucích). Zřejmě přejdeme na model checkboxu, který bude platit i pro budoucí chyby, znamená to komplikovanější práci s chybami, ale z pohledu uživatele to bude jistě přívětivější.

To dlouhé trvání je tam záměrně, ale jen v případě, že pracujete v okně operace (třeba jen rolujete seznamy operací). Bez té časové prodlevy by vás to okamžitě přeplo do nově otevřeného okna s chybou. Okno s chybou pro vybraný řádek s operací zobrazíte kliknutím na tlačítko Solve Error.
Post Reply