Porovnání adresářů

Vítáme všechny návrhy na nové funkce a vylepšení programu Altap Salamander. Pro každý návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek.
User avatar
Gtein
Translator
Translator
Posts: 92
Joined: 08 Mar 2009, 09:15
Contact:

Porovnání adresářů

Post by Gtein »

Při porovnávání adresářů nelze minimalizovat Altap Salamander je možné minimalizování při porovnávání adresářů povolit?

Případně porovnávání adresářů provádět na pozadí, nebylo by pak nutné pro další práci spouštět další okno Salamandera.
User avatar
AD7
Posts: 566
Joined: 28 Jan 2006, 16:21

Re: Porovnání adresářů

Post by AD7 »

Dokiaľ sa dočkáme, tak možno skúsiť - WinMerge: http://winmerge.org/
ropman
Posts: 5
Joined: 27 Oct 2010, 13:57

Re: Porovnání adresářů

Post by ropman »

při porovnání adresářů CTRL+F10 se označí STARŠÍ a ne NOVĚJŠÍ soubory, ja je uvedeno i v popisu funkce. Momentálně zkouším v verzi 3.04.
Jan Rysavy
ALTAP Staff
ALTAP Staff
Posts: 5229
Joined: 08 Dec 2005, 06:34
Location: Novy Bor, Czech Republic
Contact:

Re: Porovnání adresářů

Post by Jan Rysavy »

ropman wrote:při porovnání adresářů CTRL+F10 se označí STARŠÍ a ne NOVĚJŠÍ soubory, ja je uvedeno i v popisu funkce. Momentálně zkouším v verzi 3.04.
Takový problém nejsem schopen reprodukovat. Můžete sem vložit snímek Salamandera po porovnání adresářů a volby, které jste měl pro porovnání zapnuté?
ropman
Posts: 5
Joined: 27 Oct 2010, 13:57

Re: Porovnání adresářů

Post by ropman »

Dobrý den,
omlouvám se za prodlevu v odpovědi.
Chyba byla u mne, mám zaškrtnuté porovnání podle velikosti i podle času a předpokládal jsem, že se to v první řadě řadí podle času a velikost je jen pro identifikaci změny. Nepřečetl jsem si pozorně popis. Porovnání bude vyžadovat více práce nebo použití jiného SW přímo určeného pro synchronizaci.
Post Reply